Kategorie

Wygodne sandały skórzane modne tego lata! Sprawdź!

Published : 2018-06-04 16:09:07
Categories : START

Wygodne sandały skórzane modne tego lata! Sprawdź!

Latem, podczas upału nasze stopy puchną szybciej i stają się bardziej wrażliwe na otarcia. Dlatego ważne jest, aby obuwie nawet letnie było odpowiednio dobrane, wtedy zapewni nam komfort użytkowania. W trakcie letnich podróży najlepiej sprawdzają się sandały, przewiewne i na płaskiej podeszwie.

kolorowe sandałki


Przy wyborze sandałów warto kierować się kilkoma zasadami. Najlepiej latem mieć w swojej szafie choć dwa modele sandałów. Najlepiej podczas zakupu zwrócić uwagę na materiał z którego zostało wykonane obuwie. Wiadomo, że najlepszym materiałem jest skóra, a nie materiał tekstylny. Dlaczego? Wybierając sandały ze skóry nasze stopy na pewno nam podziękują. Skóra nie powinna odparzać, ani obcierać stóp, co ważne jest latem, bo chodzimy w bosych stopach.

Na dłuższe letnie wycieczki polecamy sandały na nieco grubszej podeszwie. Przy dłuższych dystansach sandał na cienkiej podeszwie nie spełni swojej funkcji i będziemy wyczuwać każdy kamyszek i nierówność na naszej drodze. Podbicie naszej stopy może zostać narażone na uszkodzenie. 

Zwróćmy też uwagę na to jakie ozdoby mają nasze wypatrzone sandałki. Czy posiadają ozdobne np. suwaki? Czy mają wysoko zabudowaną piętę? Takie dodatkowe elementy i fasony mogą, choć nie zawsze muszą, obcierać stopy.

Wybierz swój model:

sandały

sandały złote

czarne sandały

sandały venezia

ażurowe sandały

sandały khiro

sandały venezia

sandały rieker

Po więcej zapraszamy na stronę: https://markoweobuwie.com.pl/sandaly-69

Share this content

Add a comment

 (with http://)