Kategorie

Wygodna i elegancka torebka do pracy!

Published : 2018-01-29 21:19:33
Categories : DODATKI

Wygodna i elegancka torebka do pracy!

Kupując torebkę zawsze zastanawiamy się jaki kolor? jaka wielkość? Jak i gdzie znaleźć wymarzony model? Torebka już od dawna jest obowiązkowym elementem naszych stylizacji. Idealnie dobrana będzie idealnie z resztą stroju. Jaka więc powinna być idealna torebka do racy?

torebka toscanio

WIELKOŚĆ

Do pracy często szukamy torebki dużej, pakownej. Zwykle stawiamy na duże modele, w których nie braknie miejsca na najbardziej potrzebne rzeczy, niezbędne podczas całego dnia w pracy. Wnętrze torebki, dla nas kobiet, jest bardzo ważne! Ważna jest ilość przegródek i kieszonek i to, aby dokumenty, które często potrzebne w pracy zmieściły się bez problemu - czyli klasyczna A4.

KOLOR

Uniwersalna - to mamy na myśli podczas zakupu nowej torebki, aby była do wszystkiego: do pracy, na wieczór... Zdecydowanie lepsze określenie torebki do pracy będzie - "elegancka". Wybierając taką właśnie torebkę stawiamy na ponadczasowość i klasykę. Idealnie sprawdzą się tu torebki kwadratowe lub prostokątne. Jeśli chodzi o kolory, to nie wybieramy "trudnych" odcieni, czyli nie tych rzucających się w oczy. W tym dziale też stawiamy na klasyczne odcienie czerni, szarości, bieli, granatu.

DWIE TOREBKI

Jeśli mamy jak "przemycić" do pracy, torebkę dodatkową, taką mniejszą, to ta sprawdzi się wtedy, kiedy w ciągu dnia wybieramy się dodatkowo na biznesowe spotkanie bądź lunch.

Zasada? Czy torebka musi pasować do butów?

Do butków, czółenek na grubym obcasie najlepiej sprawdzą się torebki masywniejsze. A do lekkich szpilek lepiej dodać torebkę delikatniejszą na wąskim pasku.

Nie masz jeszcze swojej idealnej torebki do pracy? Zajrzyj koniecznie: markoweobuwie.com.pl

Share this content

Add a comment

 (with http://)