Kategorie

Twoja szafa, a Twój charakter? Czy ma to związek?

Published : 2017-09-14 11:12:27
Categories : START

Twoja szafa, a Twój charakter? Czy ma to związek?

Autorka książki „You are what you wear” (czyli jesteś tym co nosisz) i amerykańska psycholog Jennifer Baumgartner mówi „Pokaż mi swoją szafę, a powiem Ci kim jesteś”. Zajmuje się analizą stylów ubrań ludzi. Wnioski jakie wyciąga są zaskakujące. Ubrania wyrażają nasze wnętrze!

ZAKUPY

Lubisz pewnie ten stan, kiedy mamy pełną szafę, ale to nam nie przeszkadza w kolejnych zakupach, ta ekscytacja, kiedy mamy już swoje zakupy. Jesteś prawdziwą zakupoholiczką. Wadą takich zakupów jest wiele złych wyborów. Czyli na pewno w szafie wisi dużo rzeczy, których nigdy nie założyłaś, kupionych pod wpływem chwili. Musimy pamiętać, że zakupy mogą być również uzależniające. Warto przed wyjściem na miasto odpowiedzieć sobie na pytanie, czy faktycznie potrzebujemy nowych ubrań?!
kobieta z zakupami

ZBIERACZKA - KOLEKCJONERKA

Szafa kolekcjonerek jest przepełniona. Jest w niej wiele niepotrzebnych rzeczy, których nie miałaś pewnie od dawna. Ciężko się ich pozbyć ze względu na wspomnienia z nimi związane. Jednak podstawowa zasada brzmi: pozbądź się rzeczy, których nie miałaś na sobie co najmniej od roku. Złapiesz wtedy oddech i nowe spojrzenie.
ubrania

ROZWAŻNA

Jeśli w Twojej szafie przeważają mniej kolorowe rzeczy, czyli z przewagą szarości, czerni i bieli to jesteś osobą ostrożną i przezorną. Nierzucające się w oczy ubrania świadczą o tym, iż nie lubisz rzucać się w oczy i być w centrum uwagi. Należy pamiętać, że trochę koloru wniesie odrobinę energii i świeżości.
odzież męska

ZA DUŻE UBRANIA

Jeśli Twoja szafa to wielkie bezkształtne ubrania, które zamiast podkreślać figurę - zasłaniają ją, to oznacza, że należysz do grupy - zasłaniających się.  Należy pamiętać, że nie należy zasłaniać się bezkształtnymi ubraniami. Pamiętajmy, że aktualnie dostępne są nowoczesne trendy dopasowane do figury dla kobiet w każdym wieku i rozmiarze.

WYRAŹ SIEBIE

Twoja szafa jest wielkim kolorowym ptakiem. Pełno tu kolorów i jaskrawych rzeczy, które krzyczą. To wystarczy, aby stwierdzić, że lubisz rzucać się w oczy i brylować w towarzystwie.
rózne kolorki

PRAKTYCZNA

Z reguły szafa zawiera proste i wygodne rzeczy: jeansy, t-shirty, tenisówki... Taką szafę posiadają osoby, które nie mają czau analizować to, w co się codziennie ubierają. Z reguły mamy, które mają racę na cały etat nie przywiązują takiej wagi do stroju. Moda nie odgrywa wtedy zbyt dużej wagi.

Share this content

View all comments (1)

Toutou


2017-09-17 12:24:54

Very nice! I just love it ! Kiss, Léa

Add a comment

 (with http://)