Kategorie

Jak ubiera się Iga Świątek?

Published : 2021-06-07 15:57:36
Categories : HITY , START

Iga Świątek - rewelacyjna polska tenisistka, która w szybkim tempie pnie się po szczeblach sportowej kariery osiągając kolejne oszałamiające sukcesy – przykuwa uwagę nie tylko w Polsce, ale i na całym świecie. Pomimo bardzo młodego wieku zgromadziła już trofea, które inne tenisistki nie zdobędą przez całą swoją aktywność sportową. Iga Świątek nie tylko pięknie gra w tenisa, ale też pięknie wygląda na korcie i poza nim. Oprócz ponadprzeciętnej urody, kluczem do jej wyglądu wydają się także preferowany przez nią styl modowy.

Jaki styl ubierania się preferuje Iga Świątek?

Na korcie prezentuje styl łączący młodzieżowo-sportową swobodę z elegancją. Motywy kolorystyczne zawarte w poszczególnych elementach jej stroju sportowego występują także w pozostałych, a nawet w rakiecie do tenisa. Synchronizacja kolorystyczna jest perfekcyjna, kolory pasują do siebie i przez taką korelację kolorystyczną pani Iga uzyskuje znakomity efekt wizualny.

Poza kortem stawia na luz preferując swobodny i wygodny styl młodzieżowy. Styl Igi Świątek to tak zwany styl casual. Bazą takiego stylu jest przede wszystkich swoboda dobrana w przemyślany sposób. Iga jako sportowiec stawia na wygodne, jak i klasyczne i ponadczasowe stylizacje. Styl ubioru naszej polskiej sportsmenki, możemy często zaobserwować na wszelkich portalach społecznościowych. Klasyczny t-shirt, jeansy i obuwie sportowe to to co Iga kocha najbardziej! Jest to tak prosta stylizacja, która ma zapewnić komfort i szyk idealny na każdy dzień.

Natomiast na specjalne okazje pani Iga ubiera się z wytworną elegancją eksponującą jej walory wizualne. Zamiast przepychu stawia na minimalizm. Makijaż oraz kreacje, w których możemy zobaczyć ją na wszelkich galach, to szyk i elegancja połączona z klasyką. Delikatnym makijażem podkreśla swoją młodą i nieskazitelną urodę.

Czy wiesz, że…

Iga Świątek urodziła się 31 maja 2001 roku w Warszawie. Jej ojciec Tomasz w młodości z sukcesem uprawiał wioślarstwo, natomiast matka Dorota jest lekarzem ortodontą. Siostra Igi – Agata w przeszłości również trenowała tenis, lecz doznała kontuzji. Iga ma 176 cm wzrostu i waży 65 kg. Tenis trenuje od 5 roku życia. Osiągnęła liczne sukcesy jeszcze jako juniorka.

Jakie buty Iga Świątek nosi do gry w tenisa?

Pani Iga, tak jak każda tenisistka i każdy tenisista przywiązuje ogromną wagę do obuwia do tenisa. Chętnie nosi obuwie sportowe marki Asics, z którą współpracuje. Nazwa tej marki jest skrótem od łacińskich słów : “Anima Sana In Corpore Sano” oznaczających “w zdrowym ciele zdrowy duch”. Te słowa to nieco zmodyfikowana wersja zwrotu rzymskiego poety Juwenalisa. Buty do tenisa powinny spełniać bardzo wysokie walory użytkowe i zdrowotne oraz chronić przed kontuzjami. W czasie gry w tenisa ziemnego następują gwałtowne zwroty i kierunki przemieszczania się zawodników, a tego skutkiem jest działanie na ich ciała dużych sił. Obuwie musi silnie trzymać się podłoża a zatem być antypoślizgowe oraz amortyzować wstrząsy. Stopa nie może się w nim przemieszczać. Dlatego ważne jest dopasowanie cholewki stabilnie utrzymującej stopę. Istotne jest też, aby obuwie miało relatywnie sztywny zapiętek. Z kolei podeszwa powinna mieć bieżnik układający się w jodełkę i zapewniający brak możliwości poślizgu. Nawierzchnia kortu może zostać wykonana z ceglanej mączki, być trawiasta, twarda (akrylowa) oraz dywanowa. Każda powierzchnia kortu wymaga nieco innego obuwia.

W naszej ofercie posiadamy obuwie sportowe wielu znakomitych marek, w tym marki Asics. Zobacz damskie i męskie buty sportowe w ofercie markoweobuwie.pl.

Share this content

Add a comment

 (with http://)