Kategorie

Sylwester - jak się do niego przygotować?

Published : 2017-12-15 11:33:12
Categories : PORADNIKI

Sylwester - jak się do niego przygotować?

To już ostatni dzwonek! Sylwester zbliża się wielkimi krokami, dlatego warto się do niego dobrze przygotować. Jak to zrobić, aby olśnić swoich przyjaciół w tą noc? Sprawdź!

jakie buty na sylwester?

Warto przed imprezą zadbać o urodę.

1. RELAKS...

Grudzień jak wiemy jest najbardziej stresującym miesiącem w roku. Dlaczego? Ze względu na całe te intensywne przygotowania przedświąteczne. Z tego właśnGie powodu przed samą imprezą sylwestrową warto znaleźć trochę czasu na chwilę relaksu. Co może spowodować odprężenie? Polecamy masaż.

2. USTA...

Zimą jak wiemy to najgorszy czas dla naszych wrażliwych ust. Niskie temperatury czy silny wiatr powodują wysychanie ust, a także ich pękanie. Jak wiemy nie wygląda to estetycznie. Domowym sposobem na radzenie sobie z tym problemem jest peeling cukrowy. Łączymy cukier z miodem i delikatnie wmasowujemy w usta i zostawiamy na pół godziny. Po tym czasie wycieramy usta szorstką tkaniną i nakładamy łagodzący balsam.

3. TWARZ...
Makijaż na ten wieczór to druga podstawowa sprawa - obok kreacji - o której myślimy podczas przygotowań do Sylwestra. Jednak nim nałożymy szałowy makijaż powinniśmy zadbać o dobrą kondycję naszej cery. Im lepsza jej kondycja, tym lepiej nasz make-up będzie się prezentował.
Pomogą nam w tym różnego rodzaju maseczki łagodne, oczyszczające pory. Powinniśmy odpowiednio nawilżać naszą skórę różnymi rodzaju kremami. Pamiętajmy aby nie robić żadnych inwazyjnych zabiegów dzień przed czy w tym samym dniu :)

3. CIAŁO...

Nie zapominajmy również o całym ciele. Dlaczego? Każda z nas na taki wieczór z reguły zakłada kreację, która odsłania znacznie więcej niż zawsze, np. plecy. Pamiętajmy, że piling do ciała i balsamy zapewnia również naszej skórze odpowiednią oprawę. Pamiętajmy, aby balsam, który użyjemy nie miał zbyt mocnego zapachu. Nie będzie wtedy gryzł się z aromatem naszych perfum.

4. STOPY...

Jeśli na bal sylwestrowy planujemy założyć szpilki, które odsłaniają stopy, powinniśmy również pamiętać o tym, aby nasze pięty i palce były w znakomitej formie. Warto zrobić masaż stóp i pedicure. Pamiętaj – wypoczęte stopy będą dłużej chętne do tańca!

A po idealne obuwie i torebki na tą wyjątkową noc w roku zapraszamy do: markoweobuwie.com.pl

Share this content

Add a comment

 (with http://)