Kategorie

Wyszukiwarka

Producent

Wykonanie

Rozmiar

No choice available on this group

Cena

2 zł - 1410 zł

Producenci

Święto Mody na Targach Mody Poznań (MTP) 19-20.02.2020 r.

Published : 2020-02-26 14:41:14
Categories : POKAZY MODOWE

Święto mody przyciąga wielu producentów i projektantów mody z całej Polski i reszty Europy. Podczas pokazów mody na tegorocznych targach naszą uwagę zwróciły pokazy dwóch marek: ARUSTAMIAN BLANKA i SHE WOMEM’S FASHION. To właśnie oni zaprezentowali na profesjonalnym wybiegu, jako jedni z wielu, swoje najnowsze kolekcje.

Marka ARUSTAMIAN BLANKA

Jak sama nazwa marki wskazuje marka jest tworzona przez projektantkę Blnkę Arustamian. Klientkami marki są głównie kobiety aktywne zawodowo. W każdej kolekcji projektantki występuje linia VIRA – modern business, gdzie zainteresowane klientki znajdą ciekawe projekty, które będą pasowały do zawodowych kontekstów. Kolekcje Arustamian skierowane są do kobiet, które doskonale wiedzą czego chcą od życia, lubią swobodę ubieranie, a przy tym zachowują styl i elegancję.

pokaz mody modelka

pokaz mody modelka kobieta

sukienka pokaz mody modelka

Marka SHE WOMEM’S FASHION

SHE Women’s Fashion to młoda nasza rodzima marka. Marka, jak sami mówią, stworzona po to, aby ubierać kobiety pełne pasji życia. Marka stawia na styl i wysokie potrzeby klientek na sam komfort noszenia ubrań. Pozwala poczuć się wyjątkowo. Ich kolekcje to połączenie elegancji z najnowszymi trendami.

pokaz mody kobiety

pokaz mody kobieta czerwona sukienka

Share this content

Add a comment

 (with http://)

;