Kategorie

Najważniejsze trendy tej jesieni.

Published : 2017-09-28 20:39:22
Categories : START

Najważniejsze trendy tej jesieni.

modne obuwie

Rozpoczęła się jesień i nastały wokół nas same szarości, mimo iż panujące trendy pokazują całkiem coś innego. Oto kilka głównych trendów, aby ożywić świat wokół nas, w ten jesienny czas :)

KURTKA "BOMBERKA"
Bomberka została już w modzie na dobre i nie może jej zabraknąć w naszej szafie. Można ją kupić w różnych wariantach: haftowana, pikowana, w różnych kolorach. Przyda się i w jesienny czas.
KWIATY
Były już widoczne w sezonie letnim, ale zostały również i w tym sezonie... o czym mowa? O kwiecistych sukienkach. Aktualnie zamiast lekkich butów zakładamy mocne botki i płaszcz.
RÓŻ
Różowy jest modny od kilku sezonów. W różnych pastelowych tonacjach. Choć kolory te kojarzą nam się bardziej z wiosennym czasem, idealnie sprawdzą się podczas chłodniejszych, zimowych pór roku.

BIAŁE BOTKI

Klasyczne, czarne botki ma każda z nas w szafie, ale warto zainwestować w białe botki, które ostatnio stały się też Hitem.

AKSAMIT
Nie ważne czy to będzie torebka, buty... ale musisz mieć choć jedną rzecz z aksamitu, tej jesieni. I nie mówimy tu tylko o wieczornych wyjściach, ale także o wyjściach podczas dnia.

Oczywiście jeśli potrzebujecie modne tej jesieni buty czy torebki, to zapraszamy do naszego sklepu: markoweobuwie.com.pl

Share this content

Add a comment

 (with http://)