Kategorie

MARKA WITTCHEN!

Published : 2018-07-04 06:58:22
Categories : NASZE MARKI

MARKA WITTCHEN!

Polska firma Wittchen została założona w Poznaniu przez Jędrzeja Wittchena. Jej początki sięgają roku 1990. Młody Wittchen wrócił wówczas do kraju po wielu latach spędzonych poza jego granicami, w celu założenia własnej firmy. Jego powrót zbiegł się w czasie ze Świętami Bożego Narodzenia, dlatego zakupił wyroby skórzane, licząc, że uda mu się sprzedać je jako pomysły na prezenty. Idea okazała się strzałem w dziesiątkę, ponieważ wyroby cieszyły się dużym zainteresowaniem ze strony nabywców.

rodzaje torb wittchen

Za sprawą ogromnej popularności wyrobów, narodził się pomysł na założenie przedsiębiorstwa, produkującego galanterię skórzaną. Aktualnie Wittchen jest prestiżową firmą z ponad 20- letnią tradycją. Historia przedsiębiorstwa rozpoczęła się od sprzedaży galanterii skórzanej. Obecnie oferta firmy jest bogata o multum różnorodnych produktów, które cechują się najwyższą jakością wykonania. W asortymencie marki znajdują się torebki, odzież skórzana, szale, apaszki, czapki, rękawiczki, bagaże, a także obuwie.

parasole wittchen

rękawiczki wittchen

Wyroby zachwycają unikatowym wzornictwem i oryginalną kolorystyką. Na każdym produkcie widnieje logo firmy, co przypomina o ich odmienności.

wittchen skóra

Produkty i działalność przedsiębiorstwa są doceniane nie tylko przez klientów. Świadczy o tym fakt, iż firma jest laureatem wielu prestiżowych nagród. Precyzyjne wykonanie, modne wzornictwo oraz ponadczasowy styl to zalety, które niewątpliwie wyróżniają markę Wittchen. Produkty polskiej firmy to idealna alternatywa dla wszystkich, którzy preferują charyzmatyczne dodatki, cenią styl i elegancję.

kosmetyczki wittchen

Wybór towaru od marki Witchen zadowoli niejedną osobę.

Kolekcja marki WIITCHEN dostępna - TUTAJ!

(Źródło grafiki: https://www.facebook.com/WITTCHEN/)

Related posts

Share this content

Add a comment

 (with http://)