Kategorie

MARKA PITILLOS

Published : 2018-03-20 21:18:39
Categories : NASZE MARKI

MARKA PITILLOS

"Pitillos to miejski szyk połączony z komfortem!"

obuwie pitollas

To nowa marka, która zaczyna na naszym, polskim rynku. Premiera marki odbyła się na Targach Mody w Poznaniu. To znana marka ceniona za staranność wykonania, z bardzo dobrej jakości skór  i wysoki komfort użytkowania.

Przedstawicielką  firmy jest Pani Katarzyna Dzieńkowska, która jest również przedstawicielką dwóch pozostałych hiszpańskich marek: Menbur i Anekke.

przedstawicielka pitillos

Marka stawia przede wszystkim na wygodę i komfort użytkowania obuwia. Marka stosuje również rozwiązania technologiczne takie jak: anti-static, anti-skid (technologia antypoślizgowa) oraz lekkie i elastyczne podeszwy. To wszystko sprawia, że buty dopasowują się do każdego ruchu. Dodatkowy atut to materiały z jakich wykonane są buty. Chłonne tkaniny i zabiegi antybakteryjne i gwarancja na wentylację stóp.

FIRMA:

Firma powstała w 1981 r. w jednym z regionów Hiszpanii  - La Rioja. Założycielem firmy jest
Juan Antonio Hernández, który do dziś ją prowadzi.

zakład produkcyjny obuwia marki pitillos

Do kogo adresowane są kolekcje? Celem jest trafienie do jak największej liczby osób, stworzenia produktu najwyższej jakości, stylowego i wykonanego z naturalnych materiałów. Kolekcje Blanco & Negro oraz linia Silvia Hernández są adresowane do wymagających kobiet, chcących połączyć miejski szyk z nieprzeciętnym komfortem. Firma nie zapomina również o mężczyznach, a linia Ricardo Hernandez od lat cieszy się uznaniem męskiego grona klientów.

projekt obuwia


forma obuwia

tworzenie obuwia marki pitillos

 

Marka pierwszy raz zaprezentowała się na wiosennych Targach Mody w Poznaniu z kolekcją na jesień/zima 2018-201. Kampania na wiosnę - lato 2018 już trwa.

obuwie damskie i męskie

sandały damskie pitillos

czółenka damskie

sandały biale

póbuty

obuwie pitillos

Obuwie marki PITILLOS dostępne po kliknięciu w niebieski link MARKA PITILLOS!


(Źródło: www.unit.com.pl | www.swiatbutow.eu)

Related posts

Share this content

Add a comment

 (with http://)