Kategorie

MARKA IGI&CO!

Published : 2018-06-26 11:08:09
Categories : NASZE MARKI

MARKA IGI&CO!

igi&co

Włoska marka IGI&CO swoje pierwsze modele obuwia zaczęła produkować w 2002 roku. Celem powstania danej marki było zaprezentowanie najnowszych rozwiązań i nowinek technologicznych w oparciu o tamtejszy styl i charakter.

obuwie ig&co

Igi&co podlega pod największą firmę obuwniczą we Włoszech czyli IMAC. Tworzą obuwie damskie, męskie oraz dziecięce oznaczone rożnymi znanymi i cenionymi markami, jak np: Primigi, Flexx, Igi&co oraz Apia.  Ich produkty sprzedawane są na najważniejszych rynkach międzynarodowych już od ponad 40 lat i nadal cieszą się ogromnym powodzeniem. Linia marki Igi&co oferuje wysokiej jakości produkty zainspirowane włoskim stylem, a to gwarantuje, że ich design oraz jakość są niepowtarzalne.  Do produkcji wykorzystywane są najlepsze techniki pracy oraz najwyższej jakości materiały oraz skóry, dzięki temu buty tej marki charakteryzują się lekkością, elastycznością i "oddychalnością". 

sandały i półbuty

Obuwie może być użytkowane niezależnie od warunków pogodowych, ponieważ firma współpracuje z Gore-Tex i umieszcza tę technologię w wybranych modelach. W ofercie można znaleźć zarówno obuwie casualowe , półbuty, mokasyny, botki, ale też wygodne buty sportowe i codzienne, komfortowe baleriny, a nawet klapki i sandały. Buty Igi&co to tak zwany „miejski styl”, który powoduje, że obuwie sprawdzi się w każdej sytuacji. Produkty można nosić podczas ważniejszych uroczystości i podczas pracy, na co dzień, ale również na spacer czy w podróży. Innymi słowy marka IGI tworzy obuwie uniwersalne, które jednocześnie jest dynamiczne i nowoczesne.

półbuty sportowe

Sprawdź nową kolekcję marki - IGICO<--- kliknij="" tutaj="" strong="">

Related posts

Share this content

Add a comment

 (with http://)