Kategorie

MARKA GRENDENE: iPANEMA, RIDER...

Published : 2018-04-24 10:18:54
Categories : NASZE MARKI

MARKA GRENDENE: iPANEMA, RIDER...

Pierwsza fabryka jaka powstała w 1971 roku w Brazylii, zajmowała się produkcją plastikowych opakowań - m.in. butelek z tworzywa sztucznego na wina. Dzięki śmiałej wizji założycieli: Alexander i Pedro Grendene Bartelle stopniowo firma okazała się siedzibą największych producentów obuwia w kraju.

dziewczyny w japonkach

Firmę tworzą pracownicy, którzy są podstawową częścią procesu i są zobowiązani do wyników. Laboratorium Kontroli Jakości jest odpowiedzialne za gwarancje końcowe jakości produktów oferowanych konsumentom. Wszystkie produkty podlegają rygorystycznym kontrolom jakości przez testowanie. Wszystkie materiały i komponenty wykorzystywane w produkcji wyrobów Grendene są dokładnie oceniane, zawsze w uwzględnieniem krajowych i międzynarodowych standardów jakości. Sam eksport obuwia nastąpił w 1979 roku. Dział Rozwoju Produktu ma wiodącą rolę w historii i sukcesie firmy. Zespół tworzą osoby, a wśród projektantów Grendene są architekci, inżynierowie, ekonomiści, administratorzy przedsiębiorstw oraz styliści.

W fabryce Grendene jest najwięcej na świecie form podeszwy obuwniczej. Oryginalna technologia została opracowana w celu wsparcia unikalnych rodzajów produktów, które Grendene rozwija. Inwestycja w technologię jest jednym z filarów sukcesu firmy. Grendene jest największym na świecie konsumentem elastycznego PVC. Opracowała technologię, która zapewnia doskonałe wykończenie, elastyczność i przejrzystość. Częścią firmy jest kompletne laboratorium dla rozwoju PVC. Firma jednak nie zapomina również o ochronie środowiska.

PRODUKTY MARKI FIRMY GRENDENE!

GRENDHA:

- szybko rozwijająca się marka dla kobiet. Produkty z tej serii trafiają do najróżniejszych typów kobiet.

japonki

MELISA:

- powstała w 1979 roku i cały czas się rozwija. Linia skierowana do amerykańskich nastolatków i konsumentów na pięciu kontynentach. Zabawna, modna i oryginalna, Melissa jest zawsze inna.

iPANEMA:

- linię pokazano po raz pierwszy w 2001 roku. i już jest sukcesem jeśli chodzi o sprzedaż.

żółte klapki ipanema

klapki japonki ipanema

GRENDENE KIDS:

- lider na rynku brazylijskim, z około 15 licencjami, liniami dla dzieci i niemowląt. Głównymi markami są: Disney, Barbie, Looney Tunes, Xuxa, Sanday, Rouge i Senninha.

RIDER:

- to "obuwie pro-sport", została utworzona na rynku męskim. Zdobył nowych konsumentów w Brazylii i za granicą, wśród mężczyzn, kobiet i dzieci.

meskie japonki rider

iPANEMA GB:

- twarzą Grendeny od powstania do chwili obecnej jest Gisele Bundchen. Ta specjalna kolekcja okazała się mega - sukcesem firmy.

baner ipanema

Related posts

Share this content

Add a comment

 (with http://)