Kategorie

MARKA BRENDA ZARO

Published : 2018-04-10 12:06:35
Categories : NASZE MARKI

MARKA BRENDA ZARO

sandały brenda zaro

Brenda Zaro to hiszpańska marka obuwia damskiego. W branży obuwniczej istnieje od ponad 40 lat. Na polskim rynku pojawiła się w 2005 roku. Buty trafiają w gusta kobiet zarówno młodszych jak i bardziej dojrzałych. Obuwie idealnie nadaje się na dzień i na wielkie okazje, od święta.

Przedstawicielem marki Brenda Zaro w Polsce, jest Pani Halina Nikiciuk, która wraz z mężem podjęła się wprowadzenia tej marki na Polski rynek.

przedstawicielka brenda zaro

Firma posiada wieloletnią tradycję i stałe grono pracowników. Jest to mała grupka najwyższej klasy profesjonalistów. Jak powstają te piękne buty? Otóż na początku tworzone są "buty próbne", które dopiero po zatwierdzeniu dostają się do produkcji. Wszystkie buty tej marki stworzone są niemalże od początku do końca ręcznie. Nie zapominają jednak o komforcie i wygodzie i na każdym etapie tworzenia sprawdzana jest funkcjonalność obuwia.

Wyprodukowane obuwie łączy w sobie tradycję i nowoczesne rozwiązania techniczne jak ANTY SZOK (wewnętrznym wkładkom oraz bardzo elastycznym i anty poślizgowym podeszwom), obecnie Brenda Zaro jest produkowane w wersji Flex & Comfort. Obuwie to jest wykonywane ze skór naturalnych: jagnięcych i cielęcych.

czółenka zamszowe

botki skórzane

Drugą linią obuwia, jest obuwie typu: SILIKON modyfikowany. Surowiec ten jest sprowadzany i stosowany od lat. Materiał ten jest elastyczny, przepuszcza powietrze i nie odparza stóp. Wygodą na pewno nie ustępuje skórze. Buty te są niezwykłe, a co niektórzy określają je jako BIŻUTERIA NA STOPY. Dlaczego? Ponieważ łączą ze sobą bezbarwną cholewkę z kamieniami typu cyrkonie. Na nodze prezentują się niezwykle.

sandałki sylikon

czółenka sylikon

W naszym sklepie obuwie marki Brenda Zaro dostępne po kliknięciu w link:  BRENDA ZARO

(Źródło: materiały prasowe)

Related posts

Share this content

View all comments (1)

Alicja


2020-08-27 17:20:59

Marka BRENDA ZARO jest równie świetna jak ten artykuł.

Add a comment

 (with http://)