Kategorie

Idealne obuwie na komunię, wesele i pozostałe uroczystości.

Published : 2018-05-14 11:08:40
Categories : START

Idealne obuwie na komunię, wesele i pozostałe uroczystości.

Szykując się na daną uroczystość, nie raz dobieram odpowiednią sukienkę, torebkę no i oczywiście wygodne obuwie, aby przetrwać w nich całą imprezę. Jednak nie raz wysokie obcasy w tym obuwiu wyjściowym stawały się dla nas nie lada wyzwaniem. I doskonale wiemy, że nawet najpiękniejsza kreacja nie uratuje naszej stylizacji, gdy będziemy miały na nogach niewygodne buty.

czółenka ryłko

Doskonałe obuwie, eleganckie na uroczystości musi łączyć w sobie szyk, ale również wygodę. Jest to na pewno idealne połączenie, które czasem trudno osiągnąć. Jakie więc zatem wybierać obuwie na długie uroczystości (wesela, komunie), dodatkowo na upalne dni, gdy nasze stopy dodatkowo się męczą? Otóż najważniejszy jest obcas! Wszystkie wiemy, że szeroki, słupkowy obcas jest dużo stabilniejszy niż szpilka. Chociaż aktualne trendy wskazują na modniejszy szeroki , klockowy obcas. Ważna jest również wysokość obcasa. I tu ta najbardziej optymalna wysokość to 5-8 cm. Taki obcas jest idealny, aby optycznie wyszczuplić sylwetkę, ale odpowiednio niski, by zapewnić komfort chodzenia.

Sprawdź nasze propozycje!

sandały na obcasie

sandały zamszowe

sandały unisa

czółenka na obcasie

ażurowe sandały

sandały na platformie

sandały badura

czółenka

czółenka zamszowe

czółenka na obcasiepółbuty złote

czółenka w kwiaty ażurowe

czółenka z kokardka

szpiliki venezia

czółenka beżowe

szpilki zamszowe szare

Po więcej zapraszamy - TUTAJ!

Share this content

View all comments (1)

Lena


2020-09-14 15:40:51

Teraz wiem jakie obuwie kupić! Cieszę się, że nie będę musiała wybierać niewygodnych, niestabilnych butów żeby ładne wyglądać. Od razu zerknę na stronę i coś wybiorę :)

Add a comment

 (with http://)