Kategorie

Wyszukiwarka

Producent

Wykonanie

Rozmiar

No choice available on this group

Cena

2 zł - 1410 zł

Producenci

HITY NA SEZON JESIEŃ-ZIMA 2019/2020! Sprawdź, co jest modne w tym sezonie?!

Published : 2019-10-18 13:35:57
Categories : HITY , START

HITY NA SEZON JESIEŃ-ZIMA 2019/2020! Sprawdź, co jest modne w tym sezonie?!

W jakim obuwiu warto wkroczyć w sezon jesień – zima 2019/2020? Możemy postawić na kozaki za kolano, botki ze sztucznym futerkiem czy kowbojki nawet wykonane z imitacji skóry węża.  Przedstawiamy kilka modnych modeli, które już są Hitami tego sezonu.

Hity jesieni Kobieta

 

Trend, który się utrzymał i nadal jest modny, to kozaki sięgające zwłaszcza za kolona. W takim obuwiu możemy pewnie wkroczyć w sezon jesienno–zimowy. Trendem stały się również botki obszyte sztucznym futerkiem lub nawet wełną. Jednak prym wiedzie obuwie w stylu kowbojskim – szczególnie botki. W sezonie stawiamy również na wzory np., imitacja skóry węża.

KOWBOJKI:

kowbojki marki Ryłko

Buty w stylu kowbojskim były już modne w poprzednim sezonie. Aktualnie nadal są na topie i wygląd na to, że nadal będą rządzić. Teraz nie tylko krój jest ważny, ale również to z czego jest wykonany model: może to być imitacja właśnie skóry węża lub ozdobne aplikacje: dżety lub cekiny. U nas Hitem są modele wykonane ze skóry naturalnej – zamszowej w różnych odcieniach brązu i rudości. Choć klasyka zawsze modna i kowbojki w kolorze czarnym również są na topie.

KOZAKI ZA KOLANO:

Od jakiegoś czasu co sezon obuwie to, to gorący temat i jest na topie. To Hit, który pojawił się między innymi w jesienno-zimowych kolekcjach takich marek jak: Celine czy Max Mara. Warto postawić na ten gorący trend sezonu.

BOTKI:

botki print Wonders

W świecie botków rządzą także printy, zwierzęce wzory. Jednak to botki podbite sztucznym futerkiem lub wełną są prawdziwym Hitem. U nas możecie znaleźć botki od klasycznych do bardziej odważnych modeli, gdzie nie tylko rządzą printy, ale również królują kolory: bordo, żółty.

 

Po więcej modeli zapraszamy do: markoweobuwie.com.pl

Share this content

Add a comment

 (with http://)

;