Kategorie

Dodatki męskie: plecak, torba jaki wybrać?!

Published : 2018-01-09 18:52:35
Categories : DODATKI

Dodatki męskie: plecak, torba  jaki wybrać?!

Czasem i Panowie potrzebują dodatku w formie torby, aby pomieścić potrzebne rzeczy. Jaką wybrać?! Torbę na długim pasku, miejski plecak czy torbę do ręki?

dodatki męskie

PLECAK
Myśląc o plecaku, każdy z nas pomyśli o górskich wędrówkach lub skojarzy od razu ze szkołą. Błędne myślenie, ponieważ casualowy plecak może być świetnym uzupełnieniem codziennego stroju. Oczywiście miejska odmiana plecaka jest mniejszą wersją standardowego plecaka górskiego, lecz może zaskoczyć niejednego swoją pojemnością. Plecaki miejskie dla panów mogą występować w skórze lub w wersji sportowej z grubego płótna. Najlepiej dobrać model do swojego stylu.
plecak męski skórzany

TORBA DŁUGI PASEK

Męska torba jeszcze niejeden facet nie może się do niej przekonać. Dodatek taki wydaje im się niemęski i niepotrzebny. Jednak raz wybrany okazuje się niezbędnym dodatkiem, ponieważ zmieści się do niego kilka potrzebnych drobiazgów. Warto wtedy pomyśleć o torbie na długim pasku. Można też zamienić torbę przewieszoną przez ramię na bardziej popularną wśród panów "nerkę", którą przewiązujemy na biodrach.

męska torba skórzana

TORBA BEZ PASKA

Torba bez paska do ręki nie musi kojarzyć się od razu z torbą tylko do siłowni. Jeśli nie masz przekonania do plecaka, to wybierz torbę do ręki. Wybór jest szeroki, bo oprócz modeli sportowych znajdziemy też wersje casualowe lub eleganckie.

torba skórzana

Zapraszamy również do naszego sklepu po galanterię męską i damską - markoweobuwie.com.pl

Share this content

Add a comment

 (with http://)