Kategorie

Wyszukiwarka

Producent

Wykonanie

Rozmiar

No choice available on this group

Cena

2 zł - 1410 zł

Producenci

19-20 luty 2020 Targi Mody Poznań!

Published : 2020-02-21 14:17:12
Categories : POKAZY MODOWE

Tegoroczne Targi Mody Poznań 2020 odbyły się już 19-20.02.2020 i jak zawsze wydarzenie to przyciągnęło wielu producentów i projektantów z Polski i reszty Europy. Również mieliśmy zaszczyt uczestniczyć w tej imprezie. Mogliśmy tam obejrzeć najnowsze kolekcje mody damskiej, męskiej, dodatków, akcesoriów i oczywiście obuwia.

kobieta data Targi Mody Poznań

Jak wiadomo Targi Mody Poznań skupiają wokół siebie wyjątkowe marki, zarówno marki te młode, jak i te zakorzenione już na polskim rynku. Podczas tej edycji targów zostały zaprezentowane najnowsze wzory odzieży, obuwia, wyrobów skórzanych i dodatków. W prezentacji brali udział producenci i dystrybutorzy z Polski jak i z zagranicy.

ODZIEŻ DAMSKA:

Jak wiadomo odzież damska to jest to, co kochamy. Dlatego podczas Targów Mody w Poznaniu to właśnie odzież damska wiedzie swój prym. Wystawcy podpatrują światowe wybiegi i stawiają na najnowsze trendy. Pokazują co w najbliższym sezonie powinno znaleźć się w szafach kobiet, każdej miłośniczki mody.

ODZIEŻ MĘSKA:

Nie pomijamy mody męskiej. Na targach znalazło się też coś dla Panów. I tu panowie zostali zaskoczeni nowościami, które stawiają na ciekawe printy oraz odważne kolory. Podczas targów zostały zaprezentowane wszystkie niezbędne elementy dress codu dla mężczyzn.

OBUWIE:

Jako sprzedawca modnego obuwia, nie mogło nas tam zabraknąć, tak więc i my mogliśmy być gośćmi na tym modnym wydarzeniu. Tu znaleźć mogliśmy dosłownie obuwie do każdego. Casualowe, eleganckie i sportowe obuwie dla Niej lub dla Niego.

DODATKI:

Każdy kocha dodatki: biżuterię, eleganckie torebki, apaszki, szale, stylowe i eleganckie kapelusze. Jak wiemy bez nich żadna stylizacja nie byłaby dopełniona. Dlatego też podczas tej imprezy mogliśmy przekonać się jakie dodatki: kolory, fasony…również będą wiodły prym w nadchodzących sezonach.

MODA EKOLOGICZNA:

W tym roku duży nacisk kładziono na świadomość klientów i mody ekologicznej. Tu znaleźć mogliśmy również producentów, dla których priorytetem jest zrównoważony rozwój i przy tym ochrona środowiska. Dzięki wykorzystywaniu do produkcji odzieży i obuwia alternatywnych materiałów.

GALA MODY:

Wszyscy już wiedzą, że podczas targów mamy do czynienia z efektownymi wydarzeniami towarzyszącymi. I takim to wydarzeniem jest wieczorna Gala Mody, która odbyła się wieczorem pierwszego dnia targów. Podczas Gali na wybiegu prezentowane są kolekcje wystawców. Efektowne pokazy z muzyką w tle, to największa atrakcja tego wieczoru. Wszystko to stworzyło niesamowitą atmosferę.

POKAZY MODY:

Pokazy odbyły się drugiego dnia targów. Podczas imprezy mogliśmy brać udział w pokazach mody, które są organizowane przez wystawców Targów. Prezentują oni swoje najciekawsze kolekcje na wybiegu.

budynek miasto ulica

Share this content

Add a comment

 (with http://)

;