Wyszukiwarka

Producent

Rozmiar

35 - 120

Cena

2 zł - 22 zł

AKCESORIA BAMA

Ciesz się zadbanymi butami przez cały rok!

Produkty do pielęgnacji obuwia od firmy Bama już od dłuższego czasu cieszą się powodzeniem i ogromną popularnością na rynku. Różnego rodzaju wkładki, podpiętki, zapiętki to produkty, które często są przydatne, aby poprawić komfort użytkowania obuwia. Marka Bama wychodzi naprzeciw tym, którzy cenią sobie wygodę i preferują świadomą pielęgnację za pomocą najlepszych środków.

Firma Bama powstała z myślą o osobach, które uwielbiają pielęgnować swoje buty. Marka oferuje szeroką gamę innowacyjnych rozwiązań, które zachwycają funkcjonalnością i estetyką. W swoim asortymencie firma posiada mnóstwo produktów, poprawiających kondycję obuwia.

Na asortyment marki Bama składają się różnego rodzaju impregnaty, dezodoranty, pianki, renowatory, kremy, pasty, gąbki, szczotki do czyszczenia zamszu i nubuku, sznurowadła, łyżki do obuwia, prawidła, zapiętki, podpiętki, wkładki do obuwia - od żelowych po skórzane. Firma oferuje również produkty do pielęgnacji obuwia wykonanego z materiału TEX. Towary od marki Bama przed sprzedażą na rynek są dokładnie testowane. Są bezpieczne i przyjazne dla środowiska. Wybór produktów od tej firmy umożliwia odpowiednią ochronę butów.

AKCESORIA BAMA

Jest 45 produktów.
Pokazuje 1 - 45 z 45 elementów
Pokazuje 1 - 45 z 45 elementów