Kategorie

Wyszukiwarka

Producent

No choice available on this group

Kolor

No choice available on this group

Rozmiar

No choice available on this group

Cena

No choice available on this group

Producenci

VIP COLLECTION

Polska marka VIP Collection jest jedną z najbardziej rozpoznawalnych marek z branży galanteryjnej w kraju. Produkcją ekskluzywnej galanterii skórzanej zajmuje się ponad dziesięciu lat co zaowocowało ogromnym rozwojem marki. Niezwykle ciekawe są firmowe salony Vip Collection, stylizowane na stare wnętrza wykończone drewnem i marmurem. Luksusowe skórzane produkty sprzedawane są w 13 salonach firmowych a także w wielu innych sklepach partnerskich.

Lista produktów producenta: VIP COLLECTION

Klasyczne wzornictwo Vip Collection podbiło serca wielu miłośników tej marki. Fasony ponadczasowe z niezwykle trwałej skóry dają poczucie elegancji i odrobiny luksusu. Wykończenia portfeli, toreb i bagaży świadczą o dbałości firmy i chęci zapewnienia wysokiej jakości za przystępną cenę. Ciekawe łączenia kolorów oraz metalowych wykończeń niewątpliwie wyróżniają markę na tle innych producentów.

Lubisz klasykę i cenisz jakość? Vip Collection to marka stworzona dla Ciebie!

Chwilowo brak produktów tego producenta w naszym sklepie.

Dzięki wieloletniemu doświadczeniu w produkcji galanterii skórzanej marka Vip Collection stała się jedną z najbardziej rozpoznawalnych na polskim rynku. Jest tym samym ikoną klasycznego i ponadczasowego stylu. Marka zajmuje się produkcją portfeli skórzanych- zarówno damskich jak i męskich ale także:

-torebek,

-teczek i aktówek,

-pasków,

-rękawiczek,

-saszetek i różnego rodzaju etui oraz,

-bagaży.

Dzięki tak rozwiniętej ofercie, każdy może znaleźć produkt idealny dla siebie ale także wybrać idealny prezent dla bliskiej osoby.

;