Kategorie

Wyszukiwarka

Producent

No choice available on this group

Kolor

No choice available on this group

Rozmiar

No choice available on this group

Cena

No choice available on this group

Producenci

DESKA

Czeska marka Deska oferuje obuwie wysokiej jakości w aktualnych trendach, jej modne wzornictwo trafia do Pań w każdym przedziale wiekowym. Producent posiada szeroką gamę asortymentu począwszy od sandałów przez czółenka i półbuty aż po obuwie zimowe. Trwałość i komfort to dwa najważniejsze hasła tworzące wspólny mianownik dla proponowanych przez nich modeli.

OBUWIE MARKI DESKA

Marka Deska zapewnia ogromny wybór w swojej ofercie dzięki produkcji obuwia skórzanego oraz z tworzyw skóropodobnych. Dzięki tak rozbudowanemu asortymentowi każdy może znaleźć wzór dla siebie i w odpowiedniej do swoich potrzeb cenie. Oprócz atrakcyjności oferty tej czeskiej marki, ogromnym atutem jest też komfort obuwia- posiada bowiem miękkie wyściółki i wkładki a także elastyczne a zarazem trwałe cholewki. Ciekawe wzornictwo i nietypowe kolory to domena marki Deska.

Lubisz indywidualność w dobrej cenie? Wypróbuj obuwie Deska!

Chwilowo brak produktów tego producenta w naszym sklepie.

Deska- marka pochodząca z Czech posiada szeroki wachlarz modeli i fasonów na każdą porę roku. W sezonie letnim Panie mają ogromny wybór spośród sandałów, klapek i japonek, zaś zimą mogą wybierać między botkami, kozakami i trzewikami. Oprócz tego Deska produkuje także obuwie całoroczne- uniwersalne i klasyczne półbuty i czółenka w przepięknych kolorach i fasonach.

;