Szybka pomoc

Wyszukiwarka

Producent

rozmiar

36 - 41

Price

174 zł - 260 zł

Producenci

Dostawcy

Opinie o Markowe Obuwie na Opineo.pl

SAGAN

Firma Sagan jest rodzinną polską marka obuwniczą zajmującą się zarówno projektowaniem jak i wytwarzaniem wysokiej klasy obuwia skórzanego oraz galanterii. Założona została przez Marka Sagana i stopniowo stała się jedną z wiodących tego typu firm na rynku polskim jak i europejskim. Na tle innych firm z branży wyróżnia ją stosowanie skór wysokiej jakości stylizowanych na skóry węża, krokodyla, jaszczurek, strusi a nawet... słoni! Sagan to nie tylko wzornictwo dla Pań, w ofercie tej firmy są także buty męskie oraz teczki i torebki.

Lista produktów producenta: SAGAN

Cechą charakterystyczną obuwia marki Sagan jest niebywała staranność wykonania a także miękkie i świetne gatunkowo skóry. Oryginalne zdobienia, ciekawa kolorystyka i stylowy design sprawiają, że produkty firmy Sagan znajdują swe zwolenniczki w każdym wieku. Doskonale dopracowane szczegóły, finezyjne przeszycia i zdobienia stały się motywem przewodnim w tworzeniu obuwia tej marki. Sukcesywnie podnoszona jakość wykonania zapewnia trwałość zarazem dając subtelny wygląd.

Jeśli stawiasz na wygodę i doskonałość wykonania, w Twojej garderobie nie może zabraknąć butów Sagan!

Pokazuje 1 - 8 z 8 elementów
Pokazuje 1 - 8 z 8 elementów

Szeroki wachlarz asortymentu marki Sagan sprawia, że w ofercie tej marki każdy znajdzie coś dla siebie. Kolorystyka obejmuje klasyczne szarości, granaty i czernie a także bardziej niebanalne barwy dostosowane do aktualnych trendów mody. Doświadczenie i najlepsze gatunkowo włoskie skóry niewątpliwie stawiają markę Sagan na piedestale w branży wyrobów skórzanych.