Wyszukiwarka

Producent

rozmiar

36 - 40

Price

199 zł - 400 zł

Producenci

BALDOWSKI

Firma Baldowski istnieje od 1973r. Produkuje obuwie z najlepszych gatunkowo włoskich skór naturalnych oraz surowców renomowanych dostawców. Perfekcyjnie wykonuje produkty najwyższej klasy zaprojektowane przez doświadczonych włoskich projektantów. Baldowski to jedna z najbardziej rozpoznawalnych w Polsce marek obuwia. Pierwszym jego sukcesem był projekt Baldowski by zień, obecnie triumf stworzona przez Dominikę Nowak. Wspaniała i ceniona laureatka polskich i zagranicznych nagród. Buty jej dostępne są na całym świecie.

OBUWIE MARKI BALDOWSKI

Baldowski to polski producent obuwia, który ma swoją siedzibę od 50 lat w Częstochowie. Wysoka jakość skór naturalnych oraz dbałość o każdy, najmniejszy szczegół zapewnia, że obuwie jest niesamowicie wygodne. Buty marki Baldowski mają opinie wyjątkowo wygodnych, estetycznych i trwałych. Dobrze wyprofilowana forma buta gwarantuje wyjątkowy komfort użytkowania. Marka oferuje obuwie zawsze w aktualnych trendach mody, dodając nutkę własnej świeżości. Jako pierwsza zaproponowała nam kobietom eleganckie fasony szpilek, byśmy poczuły potrzebę luksusu oraz dojścia w życiu jeszcze wyżej.

Buty Baldowski dodadzą pewności siebie i spełnią oczekiwania nawet bardzo wymagających klientek.

Pokazuje 1 - 6 z 6 elementów
Pokazuje 1 - 6 z 6 elementów

Obuwie Baldowski można porównać do wielkich światowych marek specjalizujących się w szyciu damskiego obuwia skórzanego. W modelach marki znajdziemy wysoką gamę kolorystyczną, zarówno buty eleganckie czy sportowe charakteryzują się oryginalnością i wyjątkowym designem.