Kategorie

Wyszukiwarka

Producent

No choice available on this group

Wykonanie

No choice available on this group

Rozmiar

40 - 43

Cena

224 zł - 225 zł

Producenci

GINO ROSSI

Firma Gino Rossi powstała w 1992 roku w Słupsku. Do dnia dzisiejszego znajduje się tam główna siedziba spółki Gino Rossi S.A. oraz fabryka wytwarzająca buty marki Gino Rossi. Doskonała renoma produktów marki Gino Rossi w świecie mody jest przykładem, w jaki sposób najlepsza sztuka szewska może wpisać się w nowoczesny model biznesowy. Pierwszy sklep firmowy Gino Rossi został otwarty w 1994 roku w Sopocie. Obecnie firma Gino Rossi dysponuje szeroko rozbudowaną siecią sprzedaży salonów firmowych w Polsce i za granicą. Początkowo firma specjalizowała się głównie w produkcji obuwia dla mężczyzn, ale już wkrótce w ofercie znalazły się eleganckie buty damskie, a także skórzane dodatki z najwyższej półki.

OBUWIE MARKI GINO ROSSI

Firma Gino Rossi powstała w 1992 roku jako wspólne przedsięwzięcie udziałowców z Polski i Włoch. Produkuje najwyższej jakości skórzane obuwie damskie i męskie. Ta jedna z najbardziej rozpoznawalnych marek słynie z modeli klasycznych, ale nie brak jest też awangardowych propozycji. Wszystkie produkty sygnowane logo Gino Rossi słyną z perfekcyjnego wzornictwa i nieszablonowej stylistyki, nawiązują do najnowszych trendów i pokazują w jaki sposób łączyć klasyczną elegancję z kreatywnym spojrzeniem na modę.

Wszystkie produkty charakteryzują się nowoczesnym, wyszukanym wzornictwem oraz doskonałą jakością wykonania.

Pokazuje 1 - 2 z 2 elementów
Pokazuje 1 - 2 z 2 elementów

W naszej ofercie znajdą Państwo kolekcje męskie, to przede wszystkim wykonane z naturalnych skór gustowne półbuty idealne na oficjalne okazje.

;