Kategorie

Wyszukiwarka

Producent

Wykonanie

No choice available on this group

Rozmiar

20 - 35

Cena

38 zł - 49 zł

Producenci

LEMIGO

Marka lemigo powstała w 1990 roku, obecnie jest to prężna firma prosperująca dzięki zaufaniu i wierności wielu klientów. Wysoka jakość ich produktów oraz barwna kolorystyka czyni markę jedną z najbardziej popularnych producentów obuwia dla dzieci. Oprócz butów dziecięcych Lemigo specjalizuje się też w wykonywaniu obuwia i odzieży wędkarsko-myśliwskiej a także BHP i rolniczo-ogrodniczej.

OBUWIE DZIECIĘCE LEMIGO

Znana marka Lemigo produkuje nie tylko obuwie ale także specjalistyczną odzież wędkarska. Nic dziwnego- ten producent posiada najlepsze obuwie specjalistyczne oraz kalosze. Dzięki tak szerokiej ofercie butów i odzieży można ubrać się od stóp do głów. Bogaty asortyment butów dla dzieci- papci domowych oraz butów tekstylnych i kaloszy sprawia, że nawet najmłodsi Klienci znajdą coś dla siebie.

Najlepsze kalosze i buty z materiału? Lemigo to strzał w dziesiątkę!

Pokazuje 1 - 2 z 2 elementów
Pokazuje 1 - 2 z 2 elementów

Bogaty asortyment firmy Lemigo daje nam możliwość wyboru spośród setek różnych wzorów. Niezrównane kalosze i buty specjalistyczne to cecha charakterystyczna tej marki. Asortyment idealny dla hobbystów: wędkarzy, myśliwych a także dla dzieci i na co dzień. Stosowanie wysokiej jakości materiałów daje poczucie komfortu najwyższej jakości a wykorzystywane innowacyjne technologie sprawiają, że obuwie Lemigo jest naprawdę świetne gatunkowo.

;