Kategorie

Wyszukiwarka

Producent

Rozmiar

36 - 46

Cena

35 zł - 55 zł

Producenci

ADANEX

Marka Adanex od wielu lat oferuje obuwie domowe wykonane z najlepszych materiałów w oparciu o nowoczesne technologie. Ciekawe fasony gwarantują klientom wysoki komfort podczas użytkowania. Adanex jest liderem na rynku polskim. Bogate wzornictwo oraz niebanalna kolorystyka to bez wątpienia atuty obuwia. Produkty marki Adanex wybierane są często przez osoby, które pragną nosić wygodne papcie. Obuwie domowe znanej firmy są komfortowe i nie obciążają stóp.

OBUWIE DOMOWE ADANEX

Firma Adanex produkuje papcie, które są komfortowe i przyjazne dla zdrowia. Adanex to marka z ponad 20-letnią tradycją. Zyskała popularność na polskim rynku. Dodatkowo eksport produktów tej firmy do wielu krajów ma coraz większy udział. U podstaw osiągnięć tej firmy leżą zaawansowanie technologiczne, solidność wykonania, a także konkurencyjność cen. Materiały do wytwarzania obuwia są przywożone z Włoch i Niemiec. Zaletą marki jest wykorzystanie ultralekkiej podeszwy poliuretanowej, co podnosi komfort w trakcie użytkowania. Adanex posiada mnóstwo certyfikatów, które odzwierciedlają jakość obuwia.

Pokazuje 1 - 33 z 33 elementów
Pokazuje 1 - 33 z 33 elementów

Marka Adanex posiada szeroki wybór wygodnego obuwia. Asortyment firmy to m.in. klapki, sandały, a także obuwie domowe dla dorosłych. Ponadto oferta papci jest skierowana również dla najmłodszych. Domowe buty od marki Adanex gwarantują prawidłowy rozwój stóp dziecka. Precyzyjne wykonanie obuwia, niebanalne wzornictwo i szeroka gama kolorów sprawiły, że marka jest rozpoznawalna w całej Polsce i w wielu krajach.

;