Wyszukiwarka

Producenci

ADANEX

Marka Adanex od wielu lat oferuje nam obuwie domowe wykonane z najlepszych materiałów w oparciu o nowoczesne technologie gwarantujące wysoki komfort użytkowania. Adanex jest liderem na rynku polskim, a bogactwo wzorów i kolorów gwarantuje satysfakcje nawet najbardziej wymagających klientów. Produkty marki Adanex wybierane są często przez osoby, które są chore i mają problemy z chodzeniem, ponieważ papcie te przez swoją lekkość nie obciążają dodatkowo stóp. Zapewniają wysoki standard komfortu podczas codziennych obowiązków domowych.

OBUWIE DOMOWE ADANEX

Firma Adanex produkuje komfortowe i przyjazne dla zdrowia stóp obuwie rekreacyjne i domowe, w oparciu o nowoczesne technologie gwarantujące wysoką jakość. Adanex z ponad 20-letnią tradycją w produkcji komfortowego obuwia jest liderem na rynku polskim, a eksport jego produktów do wielu krajów ma coraz większy udział. U podstaw osiągnięć tej firmy leżą zaawansowanie technologiczne i organizacyjne, dostosowanie do polskich i europejskich norm, solidność wykonania i konkurencyjność cen. Materiały do wytwarzania obuwia są przywożone z Włoch i Niemiec. Zaletą marki jest wykorzystanie ultralekkiej podeszwy poliuretanowej wykonywana w nowoczesnej technologii wtrysku. Adanex posiada certyfikaty od "Obuwie Dla Stóp Wrażliwych" oraz "Zdrowa Stopa". Markoweobuwie.com.pl Poleca markę Adanex.

Pokazuje 1 - 48 z 48 elementów
Pokazuje 1 - 48 z 48 elementów

Idealne obuwie domowe!

Marka Adanex posiada szeroki asortyment klapek, sandałów, obuwia domowego dla dzieci, młodzieży i dorosłych. Gwarantuje prawidłowy rozwój stóp dziecka. Wysoka jakość wykonania sprawiły, że marka ta, jest rozpoznawalna w całej Polsce jak i w wielu krajach.