Kategorie

Wyszukiwarka

Producent

No choice available on this group

Kolor

No choice available on this group

Rozmiar

No choice available on this group

Cena

No choice available on this group

Producenci

INBLU

Firma Inblu powstała w latach 70-tych ubiegłego wieku we Włoszech. Źródłem sukcesu firmy była technologia CHIPS która zmieniła sposób produkcji sandałów i klapek. Klapki, wykonane w procesie produkcyjnym zwanym "wtryskiwaniem", na skutek którego cholewka, wyściółka i podeszwa są łączone ze sobą bez użycia kleju lub innych produktów klejących. Większość obuwia Inblu jest wtryskiwana, gdzie stosuje się tworzywo sztuczne o wysokiej wydajności zwane poliuretanem. Dzięki temu procesowi, produkty Inblu są elastyczne, lekkie i trwałe.

OBUWIE MARKI INBLU

Myśląc o marce Inblu większości kojarzy się ona z obuwiem domowym i klapkami. Jednakże ta marka produkuje także inne rodzaje obuwia- nawet całoroczne pełne półbuty lub trzewiki. Niemniej jednak każdy rodzaj wykonywany jest przez producenta z ogromną precyzją i tak by komfort był priorytetem dla użytkowników. Obuwie to posiada profilowane, niezwykle lekkie i niesamowicie miękkie wkładki z systemem izolacji który gwarantuje przewiew i odpowiednią cyrkulację powietrza. Ostatnie kolekcje Inblu cieszą się popularnością także przez wzgląd na ferię barw wykorzystaną przy projektowaniu. Tęczowe obuwie domowe jest niewątpliwie przepiękne.

Cenisz sobie wygodę ale też niezwykłe barwy? Inblu to marka dla Ciebie!

Chwilowo brak produktów tego producenta w naszym sklepie.

Oferta marki Inblu pełna jest różnorodności. Firma zajmuje się bowiem produkcją butów damskich i męskich. Wśród nich znajdziemy głównie obuwie domowe- cieszące się nie słabnącym powodzeniem a także klapki na lato, japonki, półbuty, trzewiki i wiele innych. Ciekawe wzornictwo i fasony wyróżniają obuwie tej marki. Komfort jaki producent zapewnia użytkownikom jest bez dwóch zdań niesamowity- dzięki temu tak wielu z nas sięga po obuwie Inblu.

;