Kategorie

Wyszukiwarka

Producent

Wykonanie

No choice available on this group

Rozmiar

35 - 42

Cena

48 zł - 109 zł

Producenci

iPANEMA

Firma Grendene w 2001 roku stworzyła markę Ipanema, która uosabia radość i styl życia mieszkańców Brazylii, nazwa zaczerpnięta jest od najsłynniejszej brazylijskiej plaży. Oferta pełna jest barw natury, egzotyki i różnorodności, toteż produkty te są znakomicie rozpoznawane zarówno w Polsce jak i we Włoszech czy Francji. Głównym produktem na którym swa uwagę skupiają producenci IPanema to typowo letnie obuwie- klapki, japonki i sandały zarówno damskie jak i męskie a także dziecięce. Dzięki tak dobranej i stworzonej ofercie cała rodzina może wybrać buty na lato.

OBUWIE MARKI iPANEMA

Marka Ipanema specjalizuje się w produkcji obuwia letniego. Jako, że uwagę swą skupiają tylko na typowym obuwiu na gorące dni, osiągnęli w tej branży mistrzostwo i są jedną z najbardziej rozpoznawalnych marek. Szeroka oferta klapek, japonek i sandałów w niesamowitej kolorystyce pełnej różnobarwnych wzorów, printów i zdobień potrafi skraść serce każdego. Kto powiedział, ze japonek nie da się ulepszyć? Projektanci IPanema potrafią i robią to doskonale- dodając zdobienia, kolorowe nadruki, dodatkowe paski. Wystarczy spojrzeć na coraz to nowsze kolekcje by zakochać się w tych letnich butach. Oprócz niesamowitego wyglądu i designu klapki, sandały i japonki są bardzo lekkie, elastyczne, miękkie i wygodne. Sprawdza się także na basen czy plażę.

Poszukujesz obuwia na upalne dni? Właśnie znalazłeś! IPanema jest idealna!

Pokazuje 1 - 15 z 15 elementów
Pokazuje 1 - 15 z 15 elementów

Obuwie letnie iPanema posiada szeroki wachlarz wzorów i kolorów. Należy także nadmienić, że lekkość i miękkość zapewniają wysokiej jakości tworzywa z których są wykonywane. Producenci dbając o każdy szczegół, zadbali też o komfort naszych stóp wykonując buty z najlepszych gatunkowo tworzyw, które nie odparzają i nie uczulają stóp.

Wśród letni butów należy wymienić przede wszystkim:

-damskie: anatomiczne, japonki, klapki a także nowość- koturny i kliny,

-męskie: klapki i japonki,

-dziecięce: japonki i sandały.

;