Kategorie

Wyszukiwarka

Producent

Kolor

No choice available on this group

Wykonanie

No choice available on this group

Rozmiar

28 - 45

Cena

30 zł - 170 zł

Producenci

SPRANDI

Marka Sprandi specjalizująca się w produkcji i dystrybucji obuwia specjalistycznego stała się poniekąd liderem w tej branży. Są znani i cenieni na rynku ze względu na wysoką jakość i trwałość ich obuwia. Sprandi kojarzy się przede wszystkim ze sportowym stylem- robią bowiem buty górskie, na siłownię lub do biegania. Wszechstronne doświadczenie w produkcji obuwia pozwoliło rozszerzyć ofertę o buty dla kobiet i dzieci. Obecnie każdy członek rodziny może znaleźć własny model obuwia sportowego z kolekcji Sprandi. Zadowolenie klientów sprawia, że ponownie sięgają po obuwie danej marki.

Lista produktów producenta: SPRANDI

Doświadczony producent obuwia specjalistycznego tworzy sportowe obuwie dla każdego i dostosowane do każdych warunków pogodowych oraz do różnych dyscyplin sportowych. Obuwie biegowe posiada miękkie wkładki i wykonywane jest z lekkich materiałów, które idealnie sprawdzają się podczas uprawiania sportu. Obuwie trekkingowe posiada membrany DRI TEX oraz wyposażone jest w warstwę izolacyjną Polar Thermo dzięki temu idealnie sprawdza się na górskie wycieczki. Modele z niską cholewką sprawdzają się wiosną i jesienią natomiast z wyższą cholewką usztywniają kostkę i chronią przed zimnem. Stosowane przez firmę Sprandi innowacyjne technologie sprawiają, że jest to obuwie wysokiej klasy.

Potrzebujesz sportowego obuwia, a może w góry? Sprawdź ofertę Sprandi i wybierz swój model!

Pokazuje 1 - 2 z 2 elementów
Pokazuje 1 - 2 z 2 elementów

Szeroka gama wzorów marki Sprandi daje ogromny wybór fasonu dla siebie. Buty wygodne i bardzo trwałe zapewniają maksymalny komfort użytkowania oraz ochronę stóp przed wstrząsami wynikającymi z górskich wycieczek czy uprawiania sportu. Wachlarz wzorów i kolorów pozwala na wybranie swojego modelu.

;