Szybka pomoc

Wyszukiwarka

Producent

rozmiar

No choice available on this group

Price

69 zł - 360 zł

Producenci

Dostawcy

Opinie o Markowe Obuwie na Opineo.pl

WITTCHEN

Wittchen jest polską, rodzinną firmą założoną w 1990 roku. Od początku marka zajmowała się produkcją galanterii skórzanej oraz odzieży i bagaży. Od początku istnienia aż do dziś firma zarządzana jest przez jej właściciela - od którego de facto wzięła się nazwa firmy- Jędrzeja Wittchena. Wieloletnie doświadczenie w branży oraz sukcesywnie polepszana jakość i design produktów stawia markę Wittchen na pierwszym miejscu wśród polskich producentów galanterii.

Lista produktów producenta: WITTCHEN

Polska marka Wittchen jest symbolem najwyższej jakości produktów ze skóry. Niesamowite wzornictwo, wieloletnie doświadczenie i niedościgniona klasa wykonania stawiają tę markę na podium wśród innych producentów. Klasyczne fasony i kształty połączone z nowoczesnymi kolorami dodają elegancji i szyku. Produkty tej znanej i cenionej marki wykonywane są z najlepszych skór, dzięki czemu mamy pewność, że będą nam długo służyć.

Cenisz klasykę ale lubisz też kolory i jakość? Wybierz produkt dla siebie z oferty markoweobuwie.com.pl!

na stronę
Pokazuje 1 - 60 z 104 elementów
Pokazuje 1 - 60 z 104 elementów

Od początku istnienia firma Wittchen zajmowała się wyrobem galanterii skórzanej na rynku lokalnym. Świetne gatunkowo produkty oraz niezwykle eleganckie wzornictwo pozwoliło marce rozrosnąć na całą Polskę i nie tylko. Obecnie w ofercie marki Wittchen znajdziemy nie tylko fantastyczne fasony portfeli damskich i męskich ale także rękawiczki ze skóry, parasole z najlepszych materiałów czy też torby, teczki i aktówki. Wittchen jest wyznacznikiem trendów i wskazuje na szyk i styl użytkowników.