Kategorie

Wyszukiwarka

Producent

Wykonanie

No choice available on this group

Rozmiar

34 - 41

Cena

118 zł - 300 zł

Producenci

TOMMY HILFIGER

Lista produktów producenta: TOMMY HILFIGER

Pokazuje 1 - 10 z 10 elementów
Pokazuje 1 - 10 z 10 elementów


Marka Tommy Hilfiger założona została w 1985 roku. Nieodzwonie kojarzona jest z trzema kolorami: białym, czerwonym oraz granatowym. Jest to jedna z najbardziej popularnych, światowych marek, która oferuje modę w stylu klasycznym.
Początek kariery Tommy'ego Hilfigera zaczął się w 1968 roku, kiedy otworzył on niewielką sieć sklepów People's Place, której celem było udostępnienie Nowojorskiej mody ludziom z mniejszych miasteczek.
Firma odnosiła sukcesy, jednak po niespełna 10 latach, sieć upadła. W roku 1979 producent rozpoczął kolejny etap jego kariery i przeniósł się do Nowego Jorku, aby rozpocząć karierę jako projektant mody. Sześć lat później miała miejsce premiera jego pierwszej kolekcji.
Już 30 lat specjalnością Tommy'ego Hilfigera jest projektowanie ubrań łączących klasykę z nowoczesnością. Producent oferuje ubrania dla kobiet, meżczyzn i dzieci oraz szeroki asortyment obuwia, akcesoriów, zapachów oraz elementów wyposażenia wnętrz.
Główna siedziba firmy znajduje się w Holandii w Amsterdamie. Obuwie jak i odzież Tommy'ego Hilfigera jest starannie wykonane z najwyższej jakości tworzyw, dzięki czemu są one bardzo wygodne. Jego projekty od początku istnienia marki podbijają serca klientów - w tym gwiazd i ikon mody.