Kategorie

Wyszukiwarka

Producent

Wykonanie

No choice available on this group

Rozmiar

No choice available on this group

Cena

48 zł - 70 zł

Producenci

UNITED COLORS OF BENETTON

Znakiem rozpoznawczym marki UNITED COLORS OF BENETTON stały się bez dwóch zdań kontrowersyjne kampanie reklamowe. Marka postała w 1965 roku, a jej ideą było konstruowanie ubrań i akcesoriów dla wszystkich użytkowników, niezależnie od płci, wieku, koloru skóry czy poglądów religijnych. Włoska marka na każdym kroku podkreśla tolerancję czym zyskała rzesze fanów na całym świecie. Proste i klasyczne formy, stały się sprawdzoną receptą na sukces. Marka śmiało patrzy w przyszłość, dlatego czujemy, że wszystkie kolekcje nas pozytywnie zaskoczą.

Parasole marki UNITED COLORS OF BENETTON

UNITED COLORS OF BENETTON to marka, która nie fokusuje się tylko na jednej kategorii, chcąc dopasować się do oczekiwań rynku i nabywców. W naszym sklepie oferujemy Wam najwyższej jakości parasole. Jakość ich wykonania jest rewelacyjna, producent dba o każdy detal, czyniąc swój wyrób uniwersalnym dodatkiem oraz niesamowitą ochroną podczas deszczowej aury. Zachęcamy do zapoznania się z naszą kolekcją parasoli!

Pokazuje 1 - 2 z 2 elementów
Pokazuje 1 - 2 z 2 elementów

Minimalistyczne parasole UNITED COLORS OF BENETTON to ciekawa rozwiązanie, jeśli pragniesz stylowego dodatku podczas deszczowej pogody. Wysokiej jakości materiały, szeroki wybór parasoli w różnych kolorach i wielkościach pozwoli na dobranie tego jedynego i wyjątkowego, mającego zapewnić Ci wysoką ochronę każdego jesiennego dnia!

;