Kategorie

Wyszukiwarka

Producent

Wykonanie

No choice available on this group

Rozmiar

No choice available on this group

Cena

78 zł - 90 zł

Producenci

ESPRIT

Historia ESPRIT sięga końcówki lat 60. XX wieku. Właściciele zaczynali od objazdowej sprzedaży ubrań z kultowego już Volkswagena T2. Z roku na rok asortyment marki powiększał się o kolejne elementy. Jako jedna z nielicznych marek bierze czynny udział w akcjach społecznych. Sieć sklepów rozrosła się do tego stopnia, że aktualnie asortyment marki jest tak bogaty, że każdy znajdzie tam coś dla siebie.

parasole marki Esprit

Marka odzieżowa, sprzedająca odzież damską, męską, dziecięcą, a także obuwie, zegarki oraz akcesoria. Sieć butików znajduję się w 40 państwach świata. sieć ma także swoje sklepy w Polsce. W naszym sklepie mamy dla Państwa niesamowicie modne, ale przede wszystkim funkcjonalne parasole, które sprawdzą się podczas deszczowej, jesiennej aury. Wiele modeli w atrakcyjnych cenach.

Pokazuje 1 - 3 z 3 elementów
Pokazuje 1 - 3 z 3 elementów

Niesamowicie poręczne i funkcjonalne parasole dostępne w naszym sklepie sprawią, że deszcz i wiatr nie będą strasznymi przeciwnikami. Ochronią Cię przed czynnikami środowiska naturalnego, a dodatkowo będą ciekawym dodatkiem do stylizacji.

;