Kategorie

Wyszukiwarka

Producent

Wykonanie

No choice available on this group

Rozmiar

No choice available on this group

Cena

48 zł - 130 zł

Producenci

PIERRE CARDIN

Druga połowa XX wieku - to właśnie wtedy rozwinął skrzydła Pierre Cardin stając się jednym ze znanych i podziwianych projektantów. W środowisku uchodzi za wirtuoza zdobnictwa na odzieży. Jednak jego działania wyszły znacznie dalej, szerzej niż moda. Postanowił tworzyć produkty potrzebne w codziennym życiu. Znany jest przede wszystkim z kolekcji męskich, w szczególności garniturów. Fascynacja kosmosem doprowadziła do tego, że sam projektant mówi, że jego projekty są przyszłościowe.

PARASOLE PIERRE CARDIN

Tradycyjnym dla marki PIERRE CARDIN są ubrania, aczkolwiek w ostatnich latach asortyment brandu został powiększony o torebki, paski, akcesoria codziennego użytku, takie jak chociażby parasole przeciwdeszczowe. Klasyczne rozwiązania nie są dla marki obce. W naszej ofercie znajdziecie właśnie parasole w różnych rozmiarach, wzorach i kolorach. Ich zadaniem jest ochrona przed czynnikami środowiska naturalnego jak deszcz, czy wiatr.

Pokazuje 1 - 10 z 10 elementów
Pokazuje 1 - 10 z 10 elementów

Wysoka jakość wykonania idzie w parze ze znanym nazwiskiem. PIERRE CARDIN dba o swoich klientów, przekazując im produkty tylko wartościowe i bardzo funkcjonalne. Materiały z których są wykonane muszą być najlepsze, tak aby produkty stały się Twoim towarzystwem na wiele, wiele lat!

;