Kategorie

Wyszukiwarka

Producent

Kolor

No choice available on this group

Wykonanie

No choice available on this group

Rozmiar

35 - 39

Cena

109 zł - 110 zł

Producenci

K-SWISS

Historia marki K-SWISS sięga roku 1966. Chociaż wydawać by się mogło, że marka pochodzi ze Szwajcarii, nic bardziej mylnego, gdyż narodziła się w Stanach Zjednoczonych. Początkowo marka tworzyła skórzane obuwie sportowe ze szczególnym przeznaczeniem do gry w tenisa. Wysoka jakość i precyzja wykonania spowodowały, że marka podbiła serca użytkowników na całym świecie. Aktualnie marka wychodzi na przeciw oczekiwaniom wszystkich nabywców tworząc obuwie idealne do wyjścia do klubu, na co dzień, czy do żeglugi.

Obuwie sportowe K-SWISS

Firma K-SWISS poleca się w szczególności osobom ceniącym sobie aktywność fizyczną. Dzięki produktom marki otrzymasz solidną dawkę motywacji, ale także niesamowitą wygodę i komfort. Wysoka jakość i dbałość o detale sprawia, że obuwie jest ponadczasowe i niezwykle trwałe. Sprawdź koniecznie ofertę marki K-SWISS w naszym sklepie internetowym.

Pokazuje 1 - 1 z 1 pozycji
Pokazuje 1 - 1 z 1 pozycji

Fantastyczny wygląd, klasyczny design i ponadczasowość to zalety marki K-SWISS. Modele obuwia sprawiają, że pasuje ono świetnie zarówno do spodni, jak i do sukienki, czyniąc buty uniwersalnym dodatkiem. W asortymencie marki zarówno Panie, jak i Panowie znajdą coś dla siebie!

;