Kategorie

Wyszukiwarka

Producent

Kolor

No choice available on this group

Wykonanie

No choice available on this group

Rozmiar

No choice available on this group

Cena

19 zł - 25 zł

Producenci

SOFSOLE

Marka SOF SOLE® swoje początki notuje na 1991 rok. Od tego momentu stała się jednym z liderów akcesoriów do pielęgnacji obuwia sportowego. Celem marki jest pomoc w jak najlepszym utrzymaniu swojego obuwia, zarówno patrząc na względy wizualne oraz aspekty zdrowotne. Funkcjonalność produktów sprawia, że Twoje obuwie staje się niezwykle komfortowe, zapewniają Ci codzienne wsparcie oraz styl.

Akcesoria do obuwia SOF SOLE

Produkty marki SOF SOLE® zostały zaprojektowane tak, aby  czyścić, chronić oraz odświeżać Twoje obuwie. Dzięki produktom tej marki Twoje buty będą zawsze zadbane i stylowe. W naszej ofercie znajdziesz kryjącą biel do obuwia, która pomaga w utrzymaniu białego obuwia w dobrym stanie oraz żel czyszczący ze specjalną końcówką, dzięki której dotrzesz do każdego zakamarka w Twoim bucie.

Pokazuje 1 - 2 z 2 elementów
Pokazuje 1 - 2 z 2 elementów

Firma SOF SOLE® to wysoka jakość produktów w przystępnej cenie, która da Ci gwarancję, że Twoje obuwie pozostanie zawsze takie jakbyś tyle co dokonał jego zakupu. Oferowane produkty przywracają blask staremu obuwiu i chronią nowe przed szybką zużywalnością. Przekonaj się i Ty, jak ogromna jest ich moc działania. Zapraszamy do zakupów!

;