Kategorie

Wyszukiwarka

Producent

No choice available on this group

Kolor

No choice available on this group

Wykonanie

No choice available on this group

Rozmiar

No choice available on this group

Cena

No choice available on this group

Producenci

SALOMON

Marka SALOMON narodziła się w 1947 roku w samym sercu francuskich Alp. Początkowo maka nastawiona była na sprzęt narciarski i alpinistyczny. Kolejne 60 lat pokazały, że stali się liderem w produkcji właśnie takiego sprzętu. Specjalizacja w produkcji sprzętu, odzieży cy obuwia do narciarstwa alpejskiego i biegowego, zaprowadziły markę o krok dalej. Od kilku lat firma prężnie produkuje nie tylko obuwie trekkingowe, ale także obuwie biegowe.

Buty sportowe SALOMON

Innowacje i zaawansowane technologie sprawiły, że buty marki SALOMON są jednymi z chętniej kupowanych z kategorii trekkingowej. Wytrzymałość, wysoka jakość materiałów, przyczepność czy amortyzacja to nieliczne z zalet produktów tej marki. Obuwie do biegania, jest tworzone tak, aby sprzyjać biegaczom trailowym, wybierającym trudne trasy górskie. Wykorzystywana membrana wspomaga nieprzemakanie obuwia, zapewniając wygodę i komfort Twoich stóp.

Chwilowo brak produktów tego producenta w naszym sklepie.

Obuwie SALOMON to kwintesencja wygody i komfortu zarówno na szlaku, jak i podczas biegu z przeszkodami po górskich terenach czy lasach. Buty tej marki chronią Twoje stopy przed działaniem czynników pogodowych, ale także przed mechanicznymi uszkodzeniami na które są narażone nogi podczas wspinaczki, czy biegu. Sprawdź koniecznie obuwie SALOMON i ciesz się z możliwości jakie zapewnią Ci te niesamowite modele.

;