Kategorie

Wyszukiwarka

Producent

Kolor

No choice available on this group

Wykonanie

Rozmiar

0 - 47

Cena

119 zł - 500 zł

Producenci

NEW BALANCE

New Balance to jedna z czołowych firm obuwniczych, która zajmuje się również produkcją odzieży i akcesoriów sportowych. Inicjatorem marki Bostonu William J. Riley, którego głównym celem było stworzenie wygodnych butów do prac fizycznych. Stworzono w ten czas specjalne wkładki, zapewniające stuprocentowy komfort. Pomysłodawca firmy postanowił wykonać m.in. wkładki w kształcie trójkąta. Marka bez wątpienia jest niekwestionowanym liderem pod względem liczebności zadowolonych użytkowników, a także ilość sprzedawanych towarów. Niesłabnąca popularność New Balance to bez wątpienia zasługa twórców, którzy na pierwszym miejscu stawiają dobro oraz zadowolenie konsumentów. Sukcesywny rozwój firmy nastąpił w 1976 roku. Wówczas linia butów, zaprojektowanych i wypuszczonych przez firmę New Balance, otrzymała tytuł najlepszego obuwia dla biegaczy. Z kolei w roku 2005 przedsiębiorstwo sprzedało więcej butów niż konkurencja.

Obuwie i akcesoria sportowe NEW BALANCE

Po 32 latach producenci New Balance stworzyli pierwsze modele, wykonane z kangurzej skóry. Obuwie zyskało popularność w całych Stanach Zjednoczonych, dlatego podjęto decyzję o szukaniu nowych rozwiązań. W 1956 roku, po śmierci Riley firma została przekazana w ręce jego córki, która zmienia nazwę na “New Balance Orthopedic Laboratory”. Córka przedsiębiorcy również fenomenalnie poradziła sobie z prowadzeniem firmy. Świadczy o tym chociażby premiera modelu New Balance Trackster, który okazał się hitem sprzedażowym. Kolejne zmiany w przedsiębiorstwie przypadły na rok 1792, kiedy to firma została wykupiona przez Jima Davisa. Nowy właściciel wypuszcza na rynek kolejne fasony wygodnego obuwia, które również zyskały aprobatę klientów. Po licznych sukcesach marki nadszedł czas, aby rozwinąć działalność poza rynek Amerykański.

Pokazuje 1 - 61 z 61 elementów
Pokazuje 1 - 61 z 61 elementów

Produkty New Balance to bez wątpienia idealna alternatywa dla osób, które na pierwszym miejscu stawiają wygodę. Ponadto kuszą wzrok ciekawym designem oraz niebanalnym wzornictwem.

;