Wyszukiwarka

Producent

rozmiar

35 - 40

Price

99 zł - 279 zł

Producenci

EKSBUT

Firma Eksbut powstała w 1992 r. Produkuje wysokiej jakości obuwie damskie i młodzieżowe ze skór naturalnych. Za rozwój oraz wzornictwo firma otrzymywała wiele nagród m.in. tytuły Menadżera Roku, Członka Akademii Marek oraz odznaczenia złotymi medalami na Targach Poznańskich. Różnorodność modeli stanowi szeroki wybór z dbałością o każdy detal. Markoweobuwie.com.pl oferuje stylowe buty damskie na każdą porę roku, w wielu różnych fasonach i kolorach - od kozaków, poprzez trzewiki i oficerki oraz stylowe półbuty na każdą okazję.

OBUWIE MARKI EKSBUT

Obuwie od marki Eksbut robione są według najnowszych trendów. Marka ta inspiruje się przede wszystkim od włoskich mistrzów sztuki obuwniczej. Jednocześnie kładą duży nacisk na dobór materiałów i skór najwyższej jakości. Nowoczesny design, wysoka jakość skór naturalnych, staranność wykonania sprawia, że obuwie Eksbut jest pożądane przez wiele kobiet ceniących sobie komfort i modny wygląd.

Modny wygląd to podstawa każdej kobiety. Wybierz markę Eksbut.

Pokazuje 1 - 37 z 37 elementów
Pokazuje 1 - 37 z 37 elementów

Marka Eksbut utrzymuje europejskie standardy wykorzystując najnowsze rozwiązania techniczne i technologiczne, tak by marka Eksbut była synonimem jakości i profesjonalizmu.