Kategorie

Wyszukiwarka

Producent

Wykonanie

No choice available on this group

Rozmiar

35 - 41

Cena

715 zł - 772 zł

Producenci

LODI

Hiszpańska marka LODI produkuje obuwie ze skór naturalnych. Wysoka jakość wykonania przekłada się na komfort użytkowania. Tradycja oraz długoletnie doświadczenie sprawiają, że produkowane modele cieszą się opinią o wygodzie i komforcie płynącym z użytkowania.

obuwie damskie wysokiej jakości marki LODI

Lodi to hiszpańska marka produkująca obuwie damskie w zdecydowanej większości ze skóry naturalnej. Obuwie te charakteryzuje się wysoka jakością wykonania jak i użytych materiałów. Firma oparta na tradycji przekazywanej z pokolenia na pokolenie a co za tym idzie buty są trwałe i mocne. Ich wyjątkowy design powstaje w oparciu o typowo hiszpański klimat, chcesz go poczuć kup parę butów Lodi i ciesz się jakością i doskonałym wzornictwem.

Pokazuje 1 - 3 z 3 elementów
Pokazuje 1 - 3 z 3 elementów

W ofercie marki Lodi są buty zarówno klasyczne jak i nieco bardziej zaskakujące modele tak i kolorystyką jak i designem. Obuwie wszechstronne sprawdzi się na wieczorne wyjścia ale tez niektóre modele mogą być doskonałym rozwiązaniem na co dzień. Fasony Lodi idealnie podkreślają kobiecość i finezyjność kobiecej natury.

;