Kategorie

Wyszukiwarka

Producent

Wykonanie

Rozmiar

No choice available on this group

Cena

29 zł - 420 zł

Producenci

GALSKÓR

Firma Galskór jest rodzinną firmą, której początki sięgają roku 1933. Producenci od wielu lat tworzą niesamowite wyroby galanteryjne. Bogata oferta marki obejmuje kilkadziesiąt produktów wykonanych ze skóry. W asortymencie marki znajdują się m.in. torby, teczki, kosmetyczki itp. Towary są produkowane z najwyższej jakości skóry, dzięki czemu są trwałe, a także efektowne. Firma Galskór od dawna dostarcza swoim nabywcom niesamowite produkty, cieszące się niesłabnącą popularnością.

Lista produktów producenta: GALSKÓR

Producenci marki Galskór od wielu lat tworzą wyroby galanteryjne, które cieszą się uznaniem wśród nabywców. Bogata oferta marki obejmuje kilkadziesiąt produktów wykonanych ze skóry. Szeroka gama dostarczanego asortymentu to przede wszystkim niesamowite fasony torebek i taczek. Ponadto znajdują się w nim torby lekarskie, aktówki, etui, raportówki, kosmetyczki i wiele innych. Produkty Galskór wytwarzane są ręcznie przez wykwalifikowanych pracowników. Wysokogatunkowe towary są rewelacyjnie zarówno pod względem wizualnym, jak i jakościowym, co w dużej mierze wpływa na zadowolenie ze strony klientów. Niebywałym atutem solidnych wyrobów jest fakt, iż są one produkowane w przystępnej cenie.
 

Pokazuje 1 - 50 z 50 elementów
Pokazuje 1 - 50 z 50 elementów

Dlaczego warto wybrać produkty marki Galskór ?

Produkty od marki Galskór to idealna alternatywa dla osób, które szukają nowoczesnych rozwiązań. Skórzane wyroby są tworzone ręcznie, co w dużej mierze wpływa na zadowolenie nabywców. Teczki, torby, kosmetyczki, aktówki od firmy Galskór rewelacyjnie dopełnią niejeden look. Produkty są tworzone z najwyższej jakości skór bydlęcych, dzięki czemu są trwałe i doskonale dopracowane. Każdy miłośnik ponadczasowych wyrobów galanteryjnych, powinien zapoznać się z bogatym asortymentem marki Galskór. Dopełnienie stylizacji skórzanymi dodatkami to strzał w dziesiątkę!

;