Kategorie

Wyszukiwarka

Producent

Wykonanie

No choice available on this group

Rozmiar

40 - 45

Cena

119 zł - 300 zł

Producenci

DOMENO

Zakład Produkcji Obuwia marki DOMENO i DOMENO TREND powstał w 1990r. Produkuje obuwie męskie wizytowe i sportowe z wysokiej jakości skór naturalnych w szerokim asortymencie, ciekawej palecie barw zgodnie z aktualnymi trendami mody inspirowanymi opracowaniami własnymi oraz włoskich stylistów. Szczególne uznanie klientów zyskały produkty z limitowanych serii obuwia ze skór egzotycznych. Wyróżniają się one głównie ciekawą kolorystyką, wygodą oraz modnym wzornictwem.

OBUWIE MARKI DOMENO

Marka DOMENO produkuje obuwie głównie wizytowe męskie i sportowe wysokiej jakości skór naturalnych w szerokim asortymencie, ciekawej palecie barw zgodnie z aktualnymi trendami mody inspirowanymi opracowaniami własnymi oraz włoskich stylistów. Stawiają sobie wysokie wymagania co do produkowanych modeli. Markę cechuję solidne wykończenie, estetyka, trwałość, najlepsze jakościowo skóry i materiały.

Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą od marki DOMENO.

Pokazuje 1 - 15 z 15 elementów
Pokazuje 1 - 15 z 15 elementów

Marka DOMENO znajduje uznanie klientów w kraju i za granicą. Ich zadaniem jest tworzenie obuwia wysokiej jakości, niebanalnych, zgodnie z aktualnymi trendami mody. W naszej ofercie znajdą Państwo półbuty wizytowe, sportowe czy jak również trzewiki.

;