Kategorie

Wyszukiwarka

Producent

No choice available on this group

Kolor

No choice available on this group

Wykonanie

No choice available on this group

Rozmiar

No choice available on this group

Cena

No choice available on this group

Producenci

Canaletto

Galanteria skórzana CANALETTO najwyższej klasy wyroby ze skór naturalnych produkowanych w Polsce. W procesie produkcji oprócz naszych rodzimych materiałów, marka wykorzystuje także skóry włoskie. Marka dba o to, aby ich produkty kojarzone były z elegancją, wysoką jakością i trwałością. Wszystko co wychodzi spod ich produkcji staje się ponadczasowym dodatkiem zarówno dla kobiet, jak i mężczyzn.

Galanteria marki Canaletto

CANALETTO powinno kojarzyć się z wysokiej jakości wyrobami ze skór naturalnych. Projekty marki to elegancja, styl i najpiękniejsze uniwersalne wzory i kolory wpisujące się w trendy. Marka wychodzi naprzeciw odbiorcy tworząc małe arcydzieła sztuki kaletniczej. Najbardziej popularne w ostatnich latach kryształy i kamienie Swarovskiego i w wytworach tej marki znalazły zaszczytne miejsce.

Chwilowo brak produktów tego producenta w naszym sklepie.

Skórzane dodatki w postaci portfeli, saszetek, etui marki CANALETTO to doskonałe pomysły na prezent, z których każdy fan wysokiej jakości wyrobów będzie zadowolony. W ofercie marki znajdują się modele zarówno męskie, jak i damskie, zapewniamy więc, że każdy znajdzie tam coś dla siebie. Zapraszamy do zapoznania się z asortymentem marki dostępnym w naszym sklepie internetowym!

;