Kategorie

Wyszukiwarka

Producent

No choice available on this group

Kolor

No choice available on this group

Rozmiar

36 - 41

Cena

No choice available on this group

Producenci

INTERMAX

Firma INTERMAX powstała w 1999 roku. Siedziba przedsiębiorstwa znajduje się w Grudziądzu. Misją marki jest dostarczenie klientom pełnowartościowych produktów, spełniających wszystkie jego kryteria. Firma kładzie ogromny nacisk na zadowolenie ze strony konsumentów, dzięki czemu na przestrzeni lat zyskała rzeszę wiernych klientów. Przedsiębiorstwo zajmuję się głównie produkcją obuwia domowego dla kobiet i mężczyzn. Nie zmienia to jednak faktu, iż wraz z upływem lat asortyment marki stale się powiększa.

OBUWIE MARKI INTERMAX

Przedsiębiorstwo INTERMAX zajmuje się produkcją butów od prawie 20 lat. Firma zyskała szerzę wiernych klientów, ponieważ oferowane produkty są bardzo wygodne. Domowe obuwie dla kobiet i mężczyzn cieszy się ogromnym uznaniem wśród nabywców. Klienci cenią sobie prestiżową firmę za oferowane towary, które są wykonywane z wysokogatunkowych materiałów. Spody papci są tworzone z tworzywa PCV. Buciki są ocieplane wełną owczą, która jest przyjazna dla stopy.

Chwilowo brak produktów tego producenta w naszym sklepie.

Komfort w domu

INTERMAX oferuje klientom szeroki wybór obuwia domowego zarówno dla kobiet, jak i mężczyzn. Produkty tej firmy cechują się niebywałą wygodą, co skutkuje zadowoleniem ze strony nabywców. Buty są komfortowe, a zarazem efektowne. Zostały stworzone z wysokogatunkowego materiału tekstylnego, dzięki czemu ich noszenie jest komfortowe. Obuwie INTERMAX to symbol niepowtarzalnego wzornictwa, kolorystyki i perfekcyjnej jakości. Wybór papci od polskiej marki INTERMAX to strzał w dziesiątkę.

;