DLACZEGO ZAKUPY W MARKOWEOBUWIE.COM.PL TO TRAFNY WYBÓR?

Markowe produkty

Markoweobuwie.com.pl jest polskim sklepem internetowym oferującym najznakomitsze modele obuwia i galanterii skórzanej najbardziej cenionych producentów krajowych i zagranicznych takich jak Venezia, Badura, Solo Femme, Ryłko, Clarks, Caprice, Tamaris, But-S, Eksbut, Bartek, Witchen i innych. Prezentujemy produkty renomowanych marek o ciekawym i urozmaiconym wzornictwie, atrakcyjnej kolorystyce, wybitnych walorach wizualnych i użytkowych, odpowiadających bieżącym trendom w europejskiej i światowej modzie. W sklepie dostępne są także akcesoria. Nieustannie eskalujemy asortyment. Nasze markowe produkty o najwyższej jakości wykonania gwarantują klientom miłe doznania estetyki, wygody i prestiżu.

Najwyższy poziom obsługi

Sklep jest tak urządzony, aby serfowanie po jego podstronach odbywało się intuicyjnie i sprawnie. Produkty są dokładnie opisane i zilustrowane. W przypadku wszelkich pytań służymy poradą i pomocą. Zamówienia realizujemy niezwłocznie. Klient jest na bieżąco informowany o kolejnych etapach realizacji zamówienia. Bez najmniejszego problemu wymieniamy produkty oraz przyjmujemy ich zwroty. W przypadku zwrotu towaru natychmiast zwracamy pieniądze. Pozytywne opinie naszych klientów potwierdzają skuteczność naszych zabiegów o ich usatysfakcjonowanie.

Konkursy, inspiracje

Markoweobuwie.com.pl prowadzi blog i facebook, na których organizowane są ciekawe konkursy z wartościowymi nagrodami. Uczestniczenie w nich może być źródłem fantastycznej przygody i cennych upominków oraz bonów rabatowych. Współpracujemy z blogerkami modowymi, które prezentują na naszym blogu swoje stylizacje modowe. Ciekawe stylizacje blogerek są źródłem miłych wrażeń estetycznych, wielu inspiracji oraz umożliwiają poznanie bieżących trendów w modzie. To taki wielki świat w pigułce. Za pośrednictwem Facebooka prowadzimy stały dialog z klientami i naszymi sympatykami.

Promocje, obniżki i wyprzedaże

Organizujemy liczne promocje najnowszych produktów umożliwiające klientom niezwykle korzystne ich nabywanie. Promocje najczęściej polegają na procentowym umniejszeniu ceny, ale mogą też polegać na możliwości otrzymania bonów wartościowych, na możliwości nabycia trzech par w cenie dwóch, albo na gratisowym sprezentowaniu akcesoriów do obuwia. Za zapisanie się na newslettera klient otrzymuje 20 zł na zakupy w naszym sklepie. Z końcem każdego sezonu urządzamy posezonową obniżkę cen. Prowadzimy też stałą wyprzedaż starszych modeli.

Korzystne warunki dostawy

W przypadku zamówienia o wartości od 400 zł dostawa jest bezpłatna. Produkty opłacone przelewem lub za pośrednictwem PayU wysyłamy niezwłocznie po odnotowaniu wpłaty. Produkty opłacane przy odbiorze wysyłamy niezwłocznie po złożeniu zamówienia. Wielką wagę przywiązujemy do błyskawicznej i sprawnej realizacji zamówienia.

Stała dostępność online

Sklep markoweobuwie.com.pl jest online 24h na dobę przez 365 dni w roku. W każdym czasie i bez jakichkolwiek ograniczeń klienci mogą serfować po jego podstronach, zapoznawać się z jego asortymentem i dokonywać zakupów. Sklep jest czynny bez przerwy, dzień i w nocy, w dni robocze oraz w dni wolne od pracy.

Najlepsze marki w jednym miejscu

W markoweobuwie.com.pl zgromadzone są najlepsze marki butów skórzanych i torebek dostępnych na polskim rynku. Bardzo ułatwia to zakupy. Nasi klienci mogą w sposób kompleksowy zaopatrzyć się w renomowane produkty, bez konieczności dalszych poszukiwań. Nie muszą już biegać po sklepach stacjonarnych ani czekać na podejście naburmuszonej sprzedawczyni. Nie muszą też serfować po setkach stron internetowych i w napięciu zmieniać je jedną po drugiej, aby znaleźć markowe buty skórzane lub torebki. Wszystko mają w jednym miejscu, w zasięgu wzroku i myszki. Fachowa i miła obsługa doradzi przy tym i pomoże w trafnym wyborze dającym zadowolenie. Zakupy u nas to sama przyjemność.

Rodzinne zakupy

Wyposażamy w buty całe rodziny, ponieważ oferujemy obuwie damskie, męskie i dziecięce. Każdej pani nasze buty dodadzą uroku tak, że poczuje się jak gwiazda, każdy pan poczuje się w naszych męskich butach wyjątkowym przystojniakiem, a dziecko nosząc wygodne pantofle poczuje, że do niego należy świat. Zakupy dla całej rodziny umożliwiają też uzyskanie korzystnych rabatów oraz innych profitów. W naszych butach każdy zajdzie daleko.

Stylizacje i trendy modowe

Na naszym blogu prezentujemy subtelne stylizacje współpracujących z nami blogerek modowych. Fachowe blogerki o ponadprzeciętnych gustach i wrażliwości estetycznej, dla których moda jest pasją i sensem życia, przedstawiają swoje stylizacje modowe emanujące pięknem, grą barw, indywidualnością ich osobowości lub kompilacją stylów. Zagłębienie się w nich to smakowanie piękna oraz poznawanie bieżących trendów w modzie. Porównywanie stylizacji jest źródłem wielu miłych wrażeń oraz ułatwia wykreowanie własnego stylu.