Wyszukiwarka

Producent

rozmiar

36 - 41

Price

95 zł - 230 zł

Producenci

VERANO

Niesamowite kolory, printy i fasony- w ten sposób najlepiej scharakteryzować buty marki Verano. Firma pochodzi z Hiszpanii i zajmuje się produkcją głównie sandałów damskich. Różnorodność barw i rozmaitość wzorów nadrukowanych na cholewkach nadają obuwiu tej firmy wyrafinowany i letni wygląd. Zastosowanie wysokiej jakości miękkich wkładek wyróżnia sandały Verano zapewniając maksymalny komfort noszenia w upalne dni.

Lista produktów producenta: VERANO

Projektanci marki Verano sukcesywnie podążają za aktualnymi trendami w modzie sprawiając, że ich sandały wyróżniają się spośród innych. Dzięki skupieniu się na jednym rodzaju obuwia damskiego są niezaprzeczalnie jedną z najlepszych europejskich marek w tej branży. Sandały Verano stały się ikoną stylu a poprzez stosowanie nieziemskich wzorów- stały się przodownikiem w wykonaniu letniego obuwia dla kobiet.

Lubisz się wyróżnić i jesteś miłośniczką nietypowych sandałów? Postaw na markę Verano dostępną w naszej ofercie!

Pokazuje 1 - 9 z 9 elementów
Pokazuje 1 - 9 z 9 elementów

Gorący klimat Hiszpanii zaowocował powstaniem fantastycznych fasonów sandałów. Hiszpanie jako specjaliści w produkcji letniego obuwia stworzyli niepowtarzalne i komfortowe damskie obuwie na lato. Urozmaicone kształty i fasony ich obuwia z pewnością przemawiają do wielu Klientek. Dzięki temu marka Verano zyskała wiernych i zadowolonych użytkowników. Stawiając tylko na obuwie letnie, skupiono się na połączeniu wygody oraz fasonów wyróżniających się na tle innych.