Wyszukiwarka

Producent

rozmiar

36 - 46

Price

69 zł - 90 zł

Producenci

PANTO FINO

Panto Fino jest niemiecką marką produkującą wysokiej jakości obuwie domowe. Marka przynależy do spółki Intermax posiadającej także Big Star, Bugatti oraz Gabor. Panto Fino produkowane jest z myślą o najbardziej wymagających Klientach zapewniając maksymalny komfort noszenia papci.

Lista produktów producenta: PANTO FINO

W domu, miejscu gdzie naszym stopom należy się odpoczynek i wygoda niezwykle ważne jest dopasowanie świetnej jakości obuwia domowego. Marka Panto Fino spełnia wszystkie wymagania co do jakości- papcie są bowiem wykonywane z najlepszego gatunkowo filcu. Wnętrze profilowane pozwala na prawidłowe ułożenie stóp a lekkie kliny podnoszą stopy zapewniając odpowiednią postawę ciała. Dodatkowo stosowanie podwyższenia za piętami zapobiega przesuwaniu się stóp w trakcie noszenia.

Czy w domowym zaciszu także cenisz wygodę? Jeśli tak- papcie Panto Fino Ci to zapewnią!

Pokazuje 1 - 18 z 18 elementów
Pokazuje 1 - 18 z 18 elementów

Wysoka jakość filcu używanego do produkcji papci Panto Fino zapewnia nie tylko wygodę ale również ciepło. Tego typu papcie świetnie trzymają temperaturę stóp we wnętrzu. Świetnie profilowane środki i lekkie podwyższenia amortyzują wstrząsy pozwalając stopom odpoczywać. Szeroka oferta kolorystyczna i fasonowa pozwala na dobranie papci do swoich potrzeb.