Szybka pomoc

Wyszukiwarka

Producent

rozmiar

36 - 41

Price

71 zł - 90 zł

Producenci

Dostawcy

Opinie o Markowe Obuwie na Opineo.pl

PANTO FINO

Panto Fino jest niemiecką marką produkującą wysokiej jakości obuwie domowe. Marka przynależy do spółki Intermax posiadającej także Big Star, Bugatti oraz Gabor. Panto Fino produkowane jest z myślą o najbardziej wymagających Klientach zapewniając maksymalny komfort noszenia papci.

Lista produktów producenta: PANTO FINO

W domu, miejscu gdzie naszym stopom należy się odpoczynek i wygoda niezwykle ważne jest dopasowanie świetnej jakości obuwia domowego. Marka Panto Fino spełnia wszystkie wymagania co do jakości- papcie są bowiem wykonywane z najlepszego gatunkowo filcu. Wnętrze profilowane pozwala na prawidłowe ułożenie stóp a lekkie kliny podnoszą stopy zapewniając odpowiednią postawę ciała. Dodatkowo stosowanie podwyższenia za piętami zapobiega przesuwaniu się stóp w trakcie noszenia.

Czy w domowym zaciszu także cenisz wygodę? Jeśli tak- papcie Panto Fino Ci to zapewnią!

Pokazuje 1 - 7 z 7 elementów
Pokazuje 1 - 7 z 7 elementów

Wysoka jakość filcu używanego do produkcji papci Panto Fino zapewnia nie tylko wygodę ale również ciepło. Tego typu papcie świetnie trzymają temperaturę stóp we wnętrzu. Świetnie profilowane środki i lekkie podwyższenia amortyzują wstrząsy pozwalając stopom odpoczywać. Szeroka oferta kolorystyczna i fasonowa pozwala na dobranie papci do swoich potrzeb.