Kategorie

Wyszukiwarka

Producent

Wykonanie

No choice available on this group

Rozmiar

36 - 40

Cena

199 zł - 299 zł

Producenci

CARINII

Marka Carinii od początku działalności na rynku koncentruje się na potrzebach Klientek. Dba o rozwój oraz atrakcyjność oferowanych przez nich produktów przez ciągłe śledzenie światowych trendów, poprzez obecność na targach branżowych. Działalność jest ich 100% etyczna i zgodna z prawem. Dostosowują się do wymogów wynikających z przynależności do struktur unijnych. Carinii to dbałość o najwyższą jakość i bogata oferta produktów. Marka angażuje się społecznie, wspiera ogólnopolskie działania charytatywne.

OBUWIE MARKI CARINII

Marka Carinni jest prężnie rozwijająca się firmą produkującą obuwie damskie i młodzieżowe. W swojej ofercie posiadają szeroką gamę obuwia wykonanego w wysokiej jakości i z troską o każdy szczegół. Firma bazuje na polskich i włoskich skórach a ich projekty zgodne sa z aktualnymi trendami mody. Zapraszamy do zapoznania się z ofertą Carinii w naszym sklepie.

Pokazuje 1 - 8 z 8 elementów
Pokazuje 1 - 8 z 8 elementów

Ambasadorką marki i jej doradcą wizerunkowym jest Maja Sablewska, której nowa kolekcja nosi nazwę "Buty z charakterem". Obuwie od marki Carinii oferowane jest w Polsce jak i również za granicą. W naszej ofercie znajdziemy sneakersy, botki.

;