Kategorie

Wyszukiwarka

Producent

Wykonanie

No choice available on this group

Rozmiar

38 - 115

Cena

29 zł - 60 zł

Producenci

KMG

Firma KMG należąca do Artura Grzegorzczyka jest rdzennie polską firmą tworzacą wysokiej klasy galanterię skórzaną. Siedziba firmy znajduje się w małej miejscowości Potworów jednakże posiada ogromny potencjał. Zajmuje się produkcją skórzanych pasków zarówno męskich jak i damskich. Oferta zawiera szeroką gamę kolorystyczną i wyróżnia się designem i atrakcyjnymi cenami. Marka KMG do produkcji swoich produktów wykorzystuje najwyższej jakości skóry naturalne o różnych strukturach, dzięki temu ich paski są niezawodne, efektowne i doskonale komponują się na męskiej czy damskiej sylwetce. 

PASKI SKÓRZANE KMG

Doskonałą jakość i nietuzinkowe wzornictwo galanterii skórzanej zapewnia polska marka KMG. Niewielka firma z ogromnym doświadczeniem, ogromem pomysłów i wizji. Paski damskie i męskie produkowane przez firmę KMG charakteryzują się wysokiej jakości skórą naturalną, co przekłada się na trwałość. Solidne wykonanie pozwala nam cieszyć się galanterią tej marki przez długi czas. Dodatkowo przepiękne kolory i struktury połączone z ciekawymi klamrami sprawiają, że paski te przyciągają wzrok.

Szukasz jakości i modnego looku w dobrej cenie? Sięgnij po paski od KMG!

Pokazuje 1 - 31 z 31 elementów
Pokazuje 1 - 31 z 31 elementów

Zawężona oferta marki KMG pozwala na udoskonalanie posiadanych w ofercie fasonów. Oprócz pasków na których skupiona została uwaga sklepu markoweobuwie, firma KMG wytwarza też inne produkty ze skóry. Każdy z nich wykonany jest ze szczególną starannością z najlepszych gatunkowo skór. Dzięki temu galanteria tej marki jest trwała i solidna. Na dodatek wzory zaskakują oryginalnością, strukturami i kolorami.

;