Kategorie

Wyszukiwarka

Producent

No choice available on this group

Kolor

No choice available on this group

Wykonanie

No choice available on this group

Rozmiar

No choice available on this group

Cena

No choice available on this group

Producenci

OCHNIK

LISTA PRODUKTÓW MARKI OCHNIK

Chwilowo brak produktów tego producenta w naszym sklepie.

Cenisz znakomite polskie marki? Ochnik zapewni Ci doskonałą jakość swych produktów!
Założycielami firmy Ochnik jest dwóch braci: Jacek i Cezary Ochnik a znana wszystkim marka powstała w 1989roku. Historia zaczęła się na projekcie, uszyciu i sprzedaniu jednej kurtki. Bracia Ochnik wzorowali się na znanych włoskich firmach i postanowili stworzyć rodzinna firmę, która będzie znana, lubiana i ceniona przez wiernych Klientów. Początkowo firma sprzedawała pojedyncze egzemplarze kurtek, jednakże gdy kilka lat temu do rodzinnego biznesu dołączył najmłodszy brat Marcin firma zanotowała ogromny rozwój. Otwierano nowe salony, produkcja szła pełną parą. Aktualnie firma Ochnik jest polskim liderem na rynku zajmującym się odzieżą skórzaną. Wszystkie kolekcje tworzą młodzi i kreatywni projektanci, którzy z zamiłowania do piękna potrafią tworzyć fantastyczne linie.
Doskonałe wzornictwo marki Ochnik doceniane jest nie tylko w Polsce ale także za granicą. Wszystko to zawdzięczamy doświadczonym i kreatywnym projektantom. Od wielu lat Ochnik tworzy tylko i wyłącznie z naturalnych, skrupulatnie dobieranych materiałów. Gdy dołączymy do tego niespotykany design i idealne, perfekcyjne wykończenia ich produktów to sukces widać od razu. Co sezon pojawiają się nowe kolekcje oryginalnych kurtek skórzanych, płaszczy oraz marynarek a także ogromny wybór dodatków ze skóry: pasków, teczek, torebek, aktówek, etui i portfeli. Projektanci Ochnika współpracują z innymi wybitnymi polskimi projektantami np. z Marią Nowińską, Paprockim&Brzozowskim oraz Violą Śpiechowicz. Dzięki takiemu połączeniu ambitnych i kreatywnych ludzi tworzone są niepowtarzalne limitowane linie cieszące się ogromnym zainteresowaniem wśród Klientów.

Wieloletnie doświadczenie w branży pozwoliło marce Ochnik na rozrost kolekcji i poszerzenie asortymentu. Aktualnie w szerokiej gamie doskonałych produktów ze skóry znajdziemy:

-bagaże: akcesoria podróżne, komplety bagaży, kosmetyczki podróżne, torby i plecaki, torby podróżne, walizki oraz środki do pielęgnacji,

-galanterię: breloki, czapki i szaliki, dodatki, etui, kosmetyczki, parasole, paski damskie i męskie, portfele damskie i męskie, rękawiczki damskie i męskie, saszetki, teczki i aktówki oraz torby miejskie,

-buty:damskie (sezonowe i całoroczne), męskie (sezonowe i całoroczne)

-torebki damskie: kopertówki, kuferki, worki, listonoszki i wiele innych- nawet nieskórzanych.

;