Kategorie

Wyszukiwarka

Producent

Wykonanie

No choice available on this group

Rozmiar

30 - 46

Cena

38 zł - 49 zł

Producenci

BREMI

Marka BREMI od trzydziestu lat produkuje paski do spodni używając najnowszych technologii.  Produkty marki Bremi są znane w kraju oraz za granicą.
Zdobyli doświadczenie w zakresie wytwarzania wysokiej klasy produktów oraz wiedzę o potrzebach współczesnych konsumentów. Wykorzystują wyłącznie najlepsze materiały i skóry naturalne dzięki czemu ich paski są niezawodne, efektowne i doskonale komponują się na męskiej czy damskiej sylwetce. Różnorodność wzorów, oraz różne szerokości pasków stanowią idealne dopasowanie do każdego indywidualnie. 

PASKI SKÓRZANE BREMI

Marka BREMI zdobyła doświadczenie w zakresie wytwarzania wysokiej klasy produktów oraz wiedzę o potrzebach współczesnych konsumentów. Wykorzystują wyłącznie najlepsze materiały i skóry naturalne dzięki czemu ich paski są niezawodne, efektowne i doskonale komponują się na męskiej czy damskiej sylwetce. Marka ta stała się rozpoznawalna, dzięki śledzeniu najnowszych trendów i poszanowaniu rzemiosła. Po ich wyroby sięgają osoby w każdym wieku, o różnych zawodach czy rozmaitych zainteresowaniach.

Pokazuje 1 - 8 z 8 elementów
Pokazuje 1 - 8 z 8 elementów

Paski skórzane męskie

Proponują modele bardzo klasyczne, casualowe. Wykonane z najwyższych jakościowo skór naturalnych. Gwarantują atrakcyjną cenę, wytrzymałość, szeroki wybór.

Paski parciane

Powstają z grubego materiału bawełnianego. Gwarantują wytrzymałość, nie ulegają przetarciom. Zapewniają dobre dopasowanie paska do spodni dzięki specjalnej klamrze.

;