Wyszukiwarka

Producenci

BREMI

Marka BREMI od dwudziestu lat produkuje paski do spodni. Zdobyli doświadczenie w zakresie wytwarzania wysokiej klasy produktów oraz wiedzę o potrzebach współczesnych konsumentów. Wykorzystują wyłącznie najlepsze materiały i skóry naturalne dzięki czemu ich paski są niezawodne, efektowne i doskonale komponują się na męskiej czy damskiej sylwetce.

PASKI SKÓRZANE BREMI

Marka BREMI zdobyła doświadczenie w zakresie wytwarzania wysokiej klasy produktów oraz wiedzę o potrzebach współczesnych konsumentów. Wykorzystują wyłącznie najlepsze materiały i skóry naturalne dzięki czemu ich paski są niezawodne, efektowne i doskonale komponują się na męskiej czy damskiej sylwetce. Marka ta stała się rozpoznawalna, dzięki śledzeniu najnowszych trendów i poszanowaniu rzemiosła. Po ich wyroby sięgają osoby w każdym wieku, o różnych zawodach czy rozmaitych zainteresowaniach.

Pokazuje 1 - 31 z 31 elementów
Pokazuje 1 - 31 z 31 elementów

Paski skórzane męskie

Proponują modele bardzo klasyczne, casualowe. Wykonane z najwyższych jakościowo skór naturalnych. Gwarantują atrakcyjną cenę, wytrzymałość, szeroki wybór.

Paski parciane

Powstają z grubego materiału bawełnianego. Gwarantują wytrzymałość, nie ulegają przetarciom. Zapewniają dobre dopasowanie paska do spodni dzięki specjalnej klamrze.