Wyszukiwarka

Producent

rozmiar

35 - 120

Price

2 zł - 22 zł

Producenci

BAMA

Sc Johnson Bama Gmbh jest jednym z wiodących specjalistów na skalę europejską w dziedzinie pielęgnacji obuwia. Produkty pod nazwą bama cieszą się powodzeniem i ogromną rozpoznawalnością na rynku już prawie od stu lat. Różnego rodzaju wkładki, podpiętki, zapiętki to produkty, które często są przydatne aby poprawić komfort użytkowania obuwia. Marka Bama wychodzi naprzeciw tym, którzy cenią sobie wygodę w każdym obuwiu oraz pielęgnacje najlepszymi środkami.

BAMA - ŚRODKI DO PIELĘGNACJI OBUWIA

Aby spełnić oczekiwania klientów odnośnie dobrej ochrony obuwia powstała marka Bama. Produkty pod nazwą bama cieszą się powodzeniem i ogromną rozpoznawalnością na rynku już prawie od stu lat. Marka ta prócz typowych, ponadczasowych rozwiązań oferuje również szeroką gamę innowacyjnych rozwiązań zachwycających funkcjonalnością i estetyką. W naszym sklepie internetowym markoweobuwie znajdą Państwo szeroki wybór produktów tej marki.

Ciesz się zadbanym obuwiem przez cały rok!

Pokazuje 1 - 60 z 60 elementów
Pokazuje 1 - 60 z 60 elementów

Na asortyment marki Bama składają się różne rodzaju impregnaty, dezodoranty, pianki, renowatory, kremy, pasty, gąbki, szczotki do czyszczenia zamszu i nubuku, sznurowadła, wkładki do obuwia - od żelowych do skórzanych, zapiętki, podpiętki, łyżki do obuwia, prawidła. Marka oferuje również produkty do pielęgnacji obuwia wykonanego z materiału TEX. Produkty Bama przed sprzedażą na rynek są dokładnie testowane.