Wyszukiwarka

Producent

rozmiar

35 - 120

Price

2 zł - 22 zł

Producenci

BAMA

Sc Johnson Bama Gmbh jest jednym z wiodących specjalistów na skalę europejską w dziedzinie pielęgnacji obuwia. Produkty pod nazwą bama cieszą się powodzeniem i ogromną rozpoznawalnością na rynku już prawie od stu lat.

BAMA - ŚRODKI DO PIELĘGNACJI OBUWIA

Aby spełnić oczekiwania klientów odnośnie dobrej ochrony obuwia powstała marka Bama. Produkty pod nazwą bama cieszą się powodzeniem i ogromną rozpoznawalnością na rynku już prawie od stu lat. Marka ta prócz typowych, ponadczasowych rozwiązań oferuje również szeroką gamę innowacyjnych rozwiązań zachwycających funkcjonalnością i estetyką. W naszym sklepie internetowym markoweobuwie znajdą Państwo szeroki wybór produktów tej marki.

Ciesz się zadbanym obuwiem przez cały rok!

Pokazuje 1 - 60 z 60 elementów
Pokazuje 1 - 60 z 60 elementów

Na asortyment marki Bama składają się różne rodzaju impregnaty, dezodoranty, pianki, renowatory, kremy, pasty, gąbki, szczotki do czyszczenia zamszu i nubuku, sznurowadła, wkładki do obuwia - od żelowych do skórzanych, zapiętki, podpiętki, łyżki do obuwia, prawidła. Marka oferuje również produkty do pielęgnacji obuwia wykonanego z materiału TEX. Produkty Bama przed sprzedażą na rynek są dokładnie testowane.